O tom, že jsou Češi národem pejskařů dnes už snad nikdo nemůže mít sebemenší pochybnosti. Dle mnohých průzkumů psa chovají dvě pětiny českých domácností. A je dost možné, že toto číslo v letošním roce poznamenaném pandemií koronaviru, ještě vzroste. Právě teď si totiž mnoho z nás naplno uvědomuje, jak nám čtyřnozí přátelé obohacují život. Na oplátku pro ně chceme i my to nejlepší. Základem je nepodceňovat jejich zdraví a myslet i na prevenci. Ale jak svému psímu parťákovi správně posílit imunitu? 
Odpovědí na tuto otázku může být nový veterinární přípravek Sabiflor využívající sílu prebiotik a nukleotidů, za kterým stojí mladá česká firma Sabio VET. Ta se zaměřuje na zdraví a výživu psů a v roce 2019 již na trh uvedla za studena lisované hypoalergenní granule pro psy. „Dobré krmení je základ, ale někdy nestačí. Proto chceme rozšířit naše portfolio o veterinární přípravky. Více než rok jsme pracovali na vývoji našeho prvního veterinárního přípravku, který dostal jméno Sabiflor. Po důkladném certifikačním procesu prováděném Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně jsme získali potřebná povolení pro zahájení jeho výroby,“ vysvětluje Marta Karasová ze společnosti Sabio VET. 
Sabiflor je přípravek sestavený na bázi prebiotik a nukleotidů. Ojedinělá kombinace těchto dvou složek podporuje růst správné mikroflóry ve střevech (např. bifidobakterií a laktobacilů) a pomáhá organismu rychleji regenerovat. Ptáte se jak? O síle imunity psa se rozhoduje ve střevech.  Právě zde nacházejí své uplatnění prebiotika, která podporují růst správné mikroflóry. Díky tomu patogeny nemají šanci. Nukleotidy zdravý organismus potřebuje pro růst a obnovu tkání, kůže i krvetvorby. Díky kombinaci prebiotik a nukleotidů vzniká kvalitní „koktejl“, který pomáhá podpořit imunitní systém psa a tím urychlit regeneraci, zmírnit stres a napětí. 
Pro zdravé i nemocné
Sabiflor je vhodným doplňkem běžné stravy každého psa. Ocení jej nejen psi zotavující se po zranění či psi vystavení větší zátěži či stresovým situacím, kterým pomůže lépe zvládnout náročné období, ale i zdraví psi, jimž je vhodné ho preventivně podávat pro budování silné imunity. Sabiflor se podává v podobě prášku, jenž se vsype jednoduše 1 x denně do krmiva. Jedno balení obsahuje 21 sáčků zajišťujících třítýdenní blahodárnou kúru. U psů bez obtíží je ideální tuto kúru dvakrát až třikrát do roka opakovat. U chronicky nemocných psů je možné podávat přípravek dlouhodobě.  
Přípravek Sabiflor lze nyní exkluzivně předobjednat v rámci kampaně na crowdfundingovém serveru Hithit.cz, kde je pro pejskaře připravena i celá řada dalších zajímavých odměn. K zakoupení tu jsou například hypoalergenní granule, osobní výživové konzultace, dárkové balíčky či semináře pro firmy nebo třeba trénink Dog pulleru s mistrem světa Honzou Strakou. „Hlavní myšlenkou je vyrobit v České republice veterinární přípravek bez záštity nadnárodní korporace, který bude ale splňovat nejpřísnější kritéria kvality a může pomáhat psům napříč celou republikou. Budeme si moc vážit jakékoliv pomoci ke splnění tohoto cíle,“ uzavírá Marta Karasová.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account