Klasický zimní den. Venku padesát odstínu šedi, sníh nikde, slunce na dovolené a my zas věrně usedáme ke svým strojům. Kristý s růžovými sluchátky na uších krotí Facebook, holky testovačky vybírají testovací nálož, já s Ivčou máme svou mysl ponořenou do světa článků a titulků, Irča mile vítá každého k nám volajícího a přicházejícího a Janča, o té ani nevíme, asi ji zavalil svět faktur.
Kdo bude testovat?
 Náš poklidný šedivý den přichází rozsvítit a provonět Věrka. „Děvčátka moje, co děláte?“ pronáší libým hlasem, který značí, že se něco bude dít. „Věrko, co je?“ točíme se na našich židlích a číháme kulišárnu. „Nic, budeme testovat takovej olejíček.“  „Jé, to chci, já taky, já taky…“ „Jé, já oleje miluju, používám takovej jeden po koupeli, co ti nádherně zvláční pokožku…“ naznačuje Peťa a už hledá www odkaz. „Do záchodu.“ upřesňuje Věrka. „Aha, no, tak to někdo otestuje.“ Vlna zájmu klesá a my posloucháme Věrky barvitý popis něčeho, co se stříká do záchodu, aby nesmrděl. Blablabla. „Tak, kdo to, děvčátka, otestuje?“ dle výrazů v naší tváři už prosí. „Co to otestovat, tady, v redakci. Testerky doma a my tady, jako na veřejném záchodku.“ přicházím s dokonalou myšlenkou.
  
 
O pár dní později stojíme všechny kolem našeho obědového baru a koukáme na lahvičku se zázračným olejíčkem, který likviduje smrádek veškerého záchodového charakteru a čteme příbalovou informaci: Poo-Pourri je směs esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér. Poo-Pourri není chemický sprej, který jen maskuje pachy. Z aromaterapeutických principů plyne, že pár vstřiků do mísy před vykonáním potřeby vytvoří olejovou vrstvu, která zabrání šíření veškerých zápachů. Produkt neobsahuje žádné syntetické chemikálie.
 „Jako ženy, to musíte vidět. Poďte se podívat na to video. Poo-pourri v akci.“ v záchvatu smíchu pronáší Jíťa. Nechápeme, smějeme se a posloucháme story o smrdutém hnědákovi, který zamořuje naše záchody. „Takže, kdo půjde na záchod, na dýl, vezme si olejíček, nastříká, no pak tam bude to a pak uvidíme,“ rozhoduji a spouštím testování. „Já na záchod nejdu ani za milion, to já musim doma,“ brání se Kristý. „Já už byla,“ ozývá se od jednoho ze stolů. „Kristý, ty by ses v jako mimo domov ani za milion nevy…“ „Já za milion, jo.“ „ A co třeba za sto tisíc.“ „Já jsem teda jednou…“ Nebudu vám popisovat náš vášnivý rozhovor na téma záchod a naše potřeby, některé historky jsou až k neuvěření. Kdo nakonec testoval neprozradím, dlouho se nikomu nechtělo, ale příroda je příroda a Poo-pourri opravdu funguje. Na záchod jsme si šly čuchnout všechny. „Jo, to voní tak skořicově,“ pronáší Irenka a rozbijí nás všechny, což ale potvrzuje, že olejíček absolutně funguje.
Naše testerky potvrdily to samé co my. Funguje dokonale. Opravdu jednoduše nastříkáno do toalety a zápach není. Navíc si můžete vybrat z různých příjemných vůní.
Takže i po protančené noci s žaludkem na vodě můžeme jít na záchod před a po. Co z toho plyne. Tenhle olejíček by měl být v každé firmě, kde je víc lidí, kanceláří. Stylový, praktický a absolutně funkční doplněk na každou toaletu. A že je zájem veliký, svědčí i fakt, že nám poo-pourri zmizel z toalety. Kdopak ho asi má?
A jakou zkušenost měly naše testerky. Mrkněte se. My dáváme sto bodů.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account