97

Znáte to… je něco, co naprosto milujete. Něco, co vás baví a naplňuje. Pro mě je to kosmetika. Ano, jsou to sice věci, na kterých “nestojí svět”, teoreticky se bez nich obejdeme, ale je to vášeň. 
Vždycky jsem kosmetiku milovala, řasenky, stíny, make-upy – to bylo moje, ale vždy jsem měla jen plnou koupelnu, nic víc.
Až před rokem jsem objevila kosmetický svět youtube a blogů. Trvalo jen pár měsíců, než jsem si založila svůj vlastní kosmetický blog a následně i youtube kanál. A od té doby “jedu”. Natáčím, píšu, kupuju, testuju.
Spousta lidí nechápe, proč trávím tolik času natáčením, úpravami videí, odpovídáním na komentáře. Ale ten pocit, když vám přijde zpráva od paní, která vám děkuje, že díky vašim tipům a radám stala sebevědomou a má pocit, že se manželovi znovu líbí…, že děkuje, že díky mým nákupním tipům už v drogerii nešlápne vedle… že jí má videa vždy zlepší náladu a udělají hezčí den.
Vidím pozitivní reakce, které mě posouvají dál. Nejen kosmeticky ale i v jiných směrech. Snažím na sobě pracovat, mít lepší vyjadřování, vymýšlet témata, které se dotýkají všech žen, nejen těch, které kosmetika baví tak, jako mě. Třeba video o uklízení nebo o hospodaření s penězmi mělo super úspěch. 
Ráda se i tady na “ženách” podělím o tipy na kosmetiku, která opravdu stojí za to! Chcete :-)?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account