Čaj pijeme téměř všichni, protože je dobrý, snadno se připravuje, hodí se ke každé příležitosti, je zdravý a existuje tolik příchutí a druhů. A to zdaleka není vše!:-) Už jste vyzkoušeli zelený čaj?
1.    Zahřeje i ochladí
Zelený čaj můžete pít teplý i studený a vždy chutná výborně. V zimě nás skvěle zahřeje. V létě si zase pochutnáme na studeném čaji, který zažene žízeň.
2.    Potřebujete zhubnout? Dejte si každý den šálek čaje
Potřebujete shodit pár kilo? Což takhle pít častěji zelený čaj? Obsahuje totiž látky, které urychlují spalování tuků. Zní to jednoduše, že? Dejte si dva až pět šálků kvalitního zeleného čaje a hubnutí bude snazší. A navíc neoslazený čaj nemá žádné prázdné kalorie.
3.    Elixír věčného mládí
Zelený čaj obsahuje vysoký podíl antioxidantů, které pomáhá odstraňovat z těla volné radikály. Obnovují buňky a chrání je. To znamená, že konzumace zeleného čaje přispívá k účinnému boji proti prvním projevům stárnutí.
4.    Pro lepší paměť a soustředění
Kofein posiluje koncentraci a podporuje duševní činnost. Šálek zeleného čaje má podobné účinky, jako káva. Dejte si dva šálky čaje denně, nejlépe ráno a v dopoledních hodinách a budete mít paměť jako slon. Nejvíce kofeinu je ukryto v černém čaji, zelený je o něco jemnější.

5.    Má uklidňující účinky
Cítíte napětí a potřebujete se uklidnit? Nesahejte po lécích, ale zkuste zvýšit konzumaci čaje. Ano, čaj má skvělé relaxační účinky. Už jen ta vůně dokáže navodit příjemnou atmosféru. Podle některých odborníků dokonce čaj zlepšuje kvalitu spánku.
6.    Chrání nás proti chřipce a nachlazení
Když jsme nemocní, tak automaticky zvolíme teplý čaj s medem a citrónem. Vyvolává pocení a především jde o významný antioxidant. To znamená, že naše tělo chrání proti nemocem.
7.    Likviduje zubní kámen
Ano, zelený čaj má vynikající schopnost ničit bakterie a tím likviduje zubní kámen. Dopřejete-li si denně neslazený zelený čaj, budete mít ještě krásnější úsměv, než doposud.
Velký výběr dobrých čajů na jednom místě
Víte, že vyhlášené čaje pochází ze Srí Lanky? Lahodné srílanské čaje a atmosféru exotických krajů přináší do vašich domovů česká značka Mix-Tee Doporučuji vyzkoušet novou kolekci zelených čajů Magic Fruits značky Basilur. Ochutnat můžete 12 druhů luxusních zelených čajů s kousky ovoce ze Srí Lanky.
Náš tip z této řady? Čaj Basilur Melon & Banana! Svěží kombinace kvalitního čaje s příchutí melounu a banánu, která vás překvapí svou velice delikátní a sladkou chutí.

Testování čajů Basilur stále probíhá a ohlasy mezi ženami jsou opravdu skvělé! Můžete se sami přesvědčit ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account