96

Dnes se chci s vámi podělit o svou největší vášeň, kterou je už dlouho (a dlouho ještě bude) Zumba fitness. Propadla jsem jí dokonce až tak, že jsem se stala instruktorkou a první reprezentantkou za Česko a Slovesnko v mezinárodní radě Zumba instruktorů. 
5 důvodů, proč miluju Zumbu!
1. Hudba
Latinskoamerická hudba je sice „škatulka“, ale s ohromně rozmanitým obsahem. Každý song je jiný, rytmy se střídají, v písničce může být nečekaná pauza nebo jiný moment překvapení!
2. Tanec
Zumba sice není tanec, ale vypadá tak. Každý nemůže být baletka. Ale každý se může pohybem vyjádřit, do každého, i předem určeného pohybu vložit kousek své osobnosti a uvolnit emoce. Když tančím, cítím se svobodná.
3. Lidé
Zumba fitness mi přináší setkání spoustou úžasných lidí. A to nejkrásnější – mám svoje skvělé ženy, co nezkazí žádnou srandu a přijdou téměř na každou lekci a nabíjí mě neskutečnou energií! 
4. Barvy
Můžu nosit křiklavé barevné oblečení a přitom nevypadám jako klaun. (Možná teda vypadám jako debil 🙂 )
5. Zábava
Já jsem ve skutečnosti hodně líný tvor a ze slova „cvičení“ mám kopřivku a mor. ( haha se to dobře rýmuje 🙂 ). A teď cvičím, a vlastně o tom ani nevím, protože se především neskutečně bavím!
A jaký sport milujete vy? 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account