452

Milé dámy, omlouvám se za delší pauzu v pokračování seriálu o krevních skupinách. Jelikož jsme si pořídili nové bydlení, s radostí pracujeme na bourání a demolování celého bytu. 😀 Nyní, když jsem pracovně vycestovala, nacházím chvilku, kdy mohu opět zasednout a psát.
A jedeme dál…

Krevní skupina AB je stará méně než 1000 let, je vzácná (jen 2 až 5 % populace) a biologicky komplexní. Dva antigeny ji činí podobnou krevní skupině A, něčím krevní skupině B a něčím připomíná spojení obou.

Osobnost krevní skupiny AB

Jde vlastně o moderní spojení skupiny A se skupinou B. Je charakteristická proměnlivou odpovědí na změny prostředí a stravovací podmínky, má citlivý trávicí trakt, ne příliš dobrý imunitní systém, na stres odpovídá nejlépe duchovně, s tělesným elánem a tvořivou energií. Skrývá v sobě evoluční tajemství.
Dvě duše v mé hrudi sídlí. Jak typické pro mysteriózní skupinu, která je nejmladší ze všech krevních skupin. Je jako nezařaditelný kentaur – komplexní, nevyrovnaný, vysoce charismatický typ. Jedná se o setkání citlivosti krevní skupiny A s pragmatickou krevní skupinou B. To, co platí pro imunitní systém – otevřené dveře bez zámků – platí i pro ostatní život. Lidé s krevní skupinou AB neříkají nepříjemné věci, jsou rozenými diplomaty obrušujícími hroty případných pří, a proto jsou všude vítáni. Zdánlivě sebevědomým chováním skrývají rozpory ve svém nitru. Jsou šťastní, když lidé potřebují jejich pomoc, ale zároveň je to obtěžuje. Jaká rozporuplnost, co říkáte?

Je v nich zastoupen introvert i extrovert zároveň, zpívají tzv. “dvojhlasně”.
Krevní skupiny B a 0 jsou skupinami aktivními, A je pozitivní a AB je tím vším.
Krevní skupina AB je skupinou intrikujících jedinců, nesobeckých lidí i stydlínů zároveň. Krevní skupina AB je směsí protikladných prvků. Jejich stydlivost je někdy chápána jako úhybný manévr, před někým se stydí a na jiné si troufají. Někdy jsou plni chmur a jindy středem pozornosti. Jsou velkorysí a rádi se blýsknou. Nijak zvlášť si nepotrpí na detaily a nejsou si vždy vědomi následků svého chování. Snadno se nechávají strhnout do děje, ale zároveň mají smysl pro zodpovědnost, rodinu a přátele.
Obratně manévrují ve složitých situacích, na které mají doslova čich, stejně jako na lidi, a dar z nich obratně vybruslit. Patří sem nejvíce uchvacující charismatické typy jako byli například Kenedy nebo M. Monroe. Mají punc podmanivosti a neodolatelnosti, jsou to herci, lidoví vypravěči, ale zároveň i vůdci, politici, diplomaté, ale i léčitelé. Jedince s krevní skupinou AB přitahuje metafyzika, přičichnou-li k mystice, nic je nezastaví.

Jejich domov zrcadlí neklidnou osobnost. Je to změť, která zaráží i inspiruje. Jsou výkonní i přemýšliví, mystici i materialisté. Mnohdy zůstávají problematickým velkým dítětem až do konce života. Jsou neustále zmítáni, hledají pevný bod sami v sobě. Zvládnou-li to, jsou nepřekonatelní.

Zaměstnání krevní skupina AB

Jde o komplexní a nejvzácnější krevní skupinu na světě, a proto upoutávají velmi mnoho pozornosti. Mají neskutečný potenciál.
Jsou tvořiví, s talentem na technické věci i cokoli jiného. Mívají raketový nástup. vnitřní puzení je nutí často měnit zaměstnání, někdy je zaměstnání zbavuje vlastní nerozhodnost. Na jakémkoliv pracovním postu potlačují svou mnohostrannou povahu. Na okolí působí klidným zevnějškem, ale důsledkem stresu mohou doslova explodovat. Na jedné straně jsou jedinci s touto krevní skupinou puzeni k inovačním změnám, na straně druhé se dobře cítí v dobře organizovaném řádu. Mohou být i panovační. Na pracovních schůzkách často předkládají výstřední, ale efektivní řešení.

Tito lidé zažívají nesmírné štěstí, když jsou ostatními následováni. Mají čich na odhalování skrytých problémů. Cítí se však ohroženi okolím. Jako šéfové jsou nedostižní v jednáních a v kontaktu s podřízenými, umí to s nimi. Vyhýbají se siláckým gestům. Tyto vlastnosti jim umožňují jít často na vedoucí a odpovědné posty. Obecně jsou ale nevypočitatelní.

Láska a manželství krevní skupiny AB

Se svým charakterem se stávají smrští na moři lásky. Působí harmonicky, melodicky a jeví se jako neodolatelní. I o běžných věcech dokáží diskutovat zajímavě, člověk s nimi má pocit, jakoby je znal odjakživa.

Vznikající vztah u jedinců s krevní skupinou AB je extrémně křehký. Dokáží uplatnit svou objektivitu, rozlišují mezi intenzitou konfliktu. Jsou ochotni se přizpůsobit požadavkům partnera, později pozvolna mění oba. Vycítí-li nebezpečí, změní cíl i cestu. Nechtějí měnit vše ke svému obrazu, ale udržují si i svoji vlastní cestu. Vždy s částečným odstupem, i v těch nejintimnějších chvílích.

U krevní skupiny AB jsou vždy dva životy, působí jako tajemný hrad v Karpatech. Vztah dokáží vyvinout vřelý a neotřelý. Spojují v sobě lásku a něhu, ale nosí v sobě i výčitky. přátelství, solidnost, kvalitní sex a pevný vztah – což je dělá doslova uragánem na poli lásky.

V manželství se chtějí plně vydat, odevzdat. V tomto zvláštním vztahu dokáží zachytit i nejjemnější stránku citu. Jejich empatie vrcholí tím, že potlačí sebe v plném rozsahu, potřebuje-li to partner. Snaží se udělat vše pro jeho štěstí. Navzdory tomu všemu se jeví jako nestálí, těkaví, chtějí harmonický domov, ale stojí trochu opodál. Chtějí a zastávají svobodu a prostor pro každého z partnerů, vyžadují mnohdy i oddechový čas pro nabírání nových sil.

Jedinci s touto krevní skupinou chtějí více svobody, jejich partner jim chce být zase blíže. Oba si trvají na svém, čímž polarizují svůj vztah.

JEZTE SPRÁVNOU VÝŽIVU

Skupina AB by se měla řídit jedním jednoduchým pravidlem: Většině potravin, kterým by se měly vyhnout skupiny A a B, by se měla vyhnout i tato krevní skupina. Klíče jsou následující:
– vyhýbejte se kofeinu a alkoholu, zvláště ve stresových situacích (kofein zvyšuje adrenalin)
– získávejte protein výhradně z mořských plodů a ryb, vyhýbejte se červenému masu
– nejezte příliš málo a nevynechávejte jídla, vyhýbejte se nízkokalorickým dietám. Pamatujte, že nedostatek jídla způsobuje obrovský stres.
– jezte vyvážené snídaně, které obsahují hodně proteinu. Pro skupinu AB by měla být snídaně “královnou všech jídel” Ráno jez jako král a večer jako chuďas!!!
– kombinujte intenzivní fyzické cvičení s uklidňující relaxací (např. Hathajóga)

Vím, že ke krevní skupině AB nejsou tak rozsáhlé informace i co se týká jídel, čeho se vyvarovat a co do svého jídelníčku zařadit. Sem by se to ani nevešlo, proto připravuji krásný seznam, podle kterého se můžete stravovat.

Mohu ale také všem doporučit četbu od známého autora Dr. Petera J. D´Adamo, jehož díla vydává PRAGMA.

Těším se na Vás příště, mějte se, Vaše Adélka

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account