57

 
„V každém pravém muži je skryto dítě. To si chce hrát. Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto touží po ženě, protože ona je tou nejnebezpečnější hračkou.“
 Friedrich Nietzsche
Citát, jejž právě čtete, mi přímo nahrává. Budu hovořit o dechberoucím díle. Je jím úžasné Intimní splynutí od Davida Deidy. Zíráte do řádků, hltavě čtete a nemůžete přestat. Jak moc odlišný pohled na vztahy se před vámi otevírá! Autor se dívá na lásku naprosto jinak, z hlediska mužské a ženské esence, jejíž míra rozhoduje o tom, jaký vztah si nakonec vytvoříme. Mnozí muži pochopí, nakolik jsou ženami, a ženy zase pravý opak.
A tak se, milé dámy, začtěte. Chcete přece potkat muže s velkým M, který je rozhodný a sebejistý, přitom něžně milující, pečující a pozorný. Pokud ano, zde jsou autorem zjištěné charakteristické vlastnosti a postoje, jež uchvacují muže. Jdeme na to…
ČEHO SI TEDY MUŽI CENÍ U VÁS, MILÉ ŽENY?
1) krásy
2) sexuální otevřenosti
3) důvěry v jeho směrování
4) podpory jeho vizí
5) inteligence
6) zdravého vzhledu 
A CO NAOPAK VÁS NEJVÍCE ZAJÍMÁ NA MUŽÍCH?
1) dobré vystupování
2) inteligence
3) síla
4) vášnivost
5) cílevědomost
6) smysl pro humor
Buďte tedy pro své muže krásné, přitažlivé a sexuálně otevřené a dostane se vám jejich síly, vášnivosti a jasného vědomí cíle. Pak se z vašeho vztahu může stát krásné sídlení intimity duše i těla.
Mužatky v kostýmu, s mobilem a diplomatkou v ruce, stejně jako ukňouraní pánové, nejistí si v ničem podstatném, budou přitahovat zase jen ty, co jsou posedlí úspěchem, nebo zalezlí v koutě, neschopní opustit bezpečnou zónu. My ale toužíme po zdravých vztazích, v nichž je prostor i pro naši nejhlubší lásku a vzájemnost, nebo ne?
Výše uvedené body jen shrnují podstatu celého textu. Je tak unikátní, že jste zatím lepší knihu o tom, jak porozumět mužům, nedržely v ruce. Opravdu stojí za přečtení. Mnohé z vás totiž zjistí, že žijí ve vztahu závislosti, z něhož by se se ale měly dostat až do fáze tzv. intimního splynutí, kdy jsou oba partneři láskou samou, rozpuštěni v sobě navzájem, odevzdávající se jeden druhému. Bez kontroly, beze strachu ze ztráty čehokoli, na čem jim doposud až přehnaně záleželo.
 Vaše Marcel
 marcelcinacesta.wz.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account