86

Rád bych se s vámi podělil o mé zkušenosti s vybíráním dárku k narozeninám pro moji drahou polovičku. 
 

Manželka letos v únoru slavila kulaté narozeniny. Už jen to si vyžadovalo, abych pro ni připravil něco speciálního. Jenže co? Na internetu je spousta článků, odkud se dá brát inspirace. Žádný z nich mi ale zrovna dvakrát nepomohl. 
 

Pomohla mi až jedna kolegyně z práce. Podle ní je nejlepší nějaký šperk a pěkná kytice. Je pravda, že moje žena patří mezi ty, které vždy dokáží ocenit pěknou květinu. Šperků doma taky moc nemá, takže něco takového by jí taktéž mohlo udělat radost. 
 

Zmíněná kolegyně mi pomohla i s výběrem šperku. Nakonec jsme vybrali takové zlaté náušnice. Nebyly sice nejlevnější, ale v takovém případě se na cenu nehledí. Co se květin týče, tak mi bylo jasné, že asi nejlepší volbou bude kytice růží. Právě ty má moje žena ze všech nejraději. 

Vzhledem k tomu, že manželka prakticky celý den svých narozenin trávila v práci, jsem se jí rozhodl nechat květiny poslat přímo do práce. V tom mi hodně pomohla tato služba:
https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ceska-republika Hned o polední pauze jsem od ní dostal telefonát. V tom mi líčila jak všechny její kolegyně pukaly závistí. Co se týče druhého dárku, tak ten na ni čekal až po návratu domů. Musím říct, že takto šťastnou, jako po rozbalení druhého dárku jsem ji dlouho neviděl. Z náušnic byla naprosto nadšená. Jediná věc, kterou si neodpustila byla poznámka týkající se jejich ceny, ale s tím jsem už tak nějak počítal.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account