Léto je v plném proudu a užíváme si té skvělé možnosti pobývat více se svými dětmi nebo vnoučaty. Hrajeme si, prožíváme krásné okamžiky plné dobrodružství a výjimečnosti. A co tak vytvořit něco společně? Něco u čeho si budete povídat, vzpomínat, malovat.
Chtěla bych vám nabídnout jednu možnost, která nemusí být jen o malování nebo popisování zážitků či vzpomínek. Tato společná činnost se může stát zajímavou sondou do vašich vzájemných rodinných vztahů, hodnot a můžete objevit opravdové poklady, kterými vás vaše děti obdaří. A ze zkušeností matky, babičky i pracovního postu produkční vím, že ve svém důsledku jsou to další krásné zážitky, které si neseme po celý život. Protože děti a ti dospělejší, kteří si nezapomněli hrát, mají nádherné vnímání světa.
Mezigenerační projekt OČIMA GENERACÍ, na kterém se pracovně podílím, se snaží k sobě přiblížit různé generace. A stát se součástí tohoto projektu a jeho aktivit může vlastně každý, bez ohledu na to, kolik je vám let. Od září do prosince proběhne další série mezigeneračních výstav výtvarných a literárních prací pod názvem OČIMA GENERACÍ, které v letošním roce mají téma SOUZNĚNÍ.
Více informací získáte na webových stránkách www.ocimageneraci.cz nebo FB facebook.com/ocimageneraci.
Pokud budete mít touhu a chuť se s vašimi dětmi připojit k této mezigenerační celorepublikové komunikaci budeme velmi potěšeni.
Obrázky nebo literární texty můžete zasílat stále na adresu uvedenou na webových stránkách. Protože všechny práce a příspěvky jsou evidované, můžete si o oficiální přihlášku požádat produkci projektu prostřednictvím mailu: info@ocimageneraci.cz .
Máme radost z každé přihlášené práce. Je v ní totiž vždy životní příběh a my rádi tyto příběhy představujme i jako inspiraci pro druhé. Namalujte se svými dětmi nebo vnoučaty, jak si představujete SOUZĚNÍ vy a zašlete nám tyto obrázky.
Pokud k tomu přiložíte i malé povídání, jak jste společně něco tvořili, jak tato vaše tvorba vznikala a jaké ty chvíle pro vás byly, můžete se stát inspirací pro jiné.
Krásné letní zážitky 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account