3019

Televize Nova již vysílá premiérovou řadu mimořádně úspěšného detektivního seriálu Dáma a Král! Společně s novými případy se vrátí osvědčená herecká sestava ve složení Tereza Hofová, Matěj Hádek, Jan Cina, Miroslav Donutil a představí se také tváře nové. Do seriálu nastoupí Michal Dalecký, který do týmu přinese novou dynamiku a více situačního humoru. Setkáme se také s Lenčinou matkou v podání Evy Holubové, a silným soupeřem našeho právnického týmu bude Roman Zach v roli konkurenčního advokáta.
 
Původní český detektivní seriál z právního prostředí s hvězdným hereckým obsazením. Hlavními hrdiny jsou idealistický a trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král (Matěj Hádek) a extrovertní a cynická advokátka Lenka Braunová (Tereza Hofová).

Nový seriál Dáma a Král sledujte na Nově každou neděli od 20:20. První díl byl odvysílán 22. října 2017. Po odvysilání naleznete jednotlivé díly online ke shlédnutí v archivu televize Nova na Voyo a Nova Plus. Samozřejmě zdarma!
 


 
Jaká je v mých očích Lenka Braunová (Tereza Hofová) – je krásná,zralá žena. Svůj život zasvětila zaměstnání. Nezahlédla jsem ji po boku žádného muže a oslovují ji slečna Braunová. Je Úspěšná advokátka, která dokáže vysekat své klienty z těch nejhorších obvinění. Lenka je samostatná, sebevědomá a velmi schopná. Dalo by se říci, že je chladná a ambiciózní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account