150

Láska má tisíc podob! A věřte mi, že i ta láska trvalejší, kdy období zamilovanosti už vyprchá.
Někdy si my ženy myslíme, že nás náš muž už nemá rád, ale přitom ano, jen prostě svým specifickým způsobem. Je třeba umět muže chápat – či se alespoň o to snažit, je třeba být vyrovnaná :-), je třeba číst mezi řádky, je třeba si na všem najít něco pozitivního, je třeba ovládat umění „řeči těla“, je třeba trochu sladké naivity, je třeba více tolerance, je třeba mít hodně fantazie a je třeba mít především smysl pro humor.
Láska má tisíc podob…jen je třeba ji objevit!
Vzpomínám si, jak se mi jedna známá svěřila, že jí ten její už dlouho neřekl, že jí má rád…Přitom, když spolu jedou na kolech, její muž vždy šlápne do pedálů, ženě ujede, ale jen proto, aby byl v hospodě dříve a mohl jí objednat pivo tak, aby ho měla na stole v okamžiku, kdy přijíždí sama….No řekněte, není tohle láska?
Spolužačka Ivona mi ve škole o přestávce říkala, že už tam mezi nimi není moc lásky, ale přitom její muž za ní psal všechny seminární práce na bakaláři. Ivona přišla jen domů a zeptala se svého dotyčného: Tak, brouku, jaké téma pro psaní seminárky si vybereš? A brouk si vybral a psal, až se z něj kouřilo…No řekněte, není tohle láska?
Na srazu spolužáků ze střední školy si jedna spolužačka stěžovala, že láska už vyprchala, že už jde jenom o zvyk a že má strach, co bude za pár let. Přitom ten její muž jí na sraz dovezl autem a následně na zavolání přijel ještě jednou, to když spolužačka zjistila, že zapomněla doma peníze a svetr. Láskyplně jí vše přivezl a ani necekl (aspoň tedy před námi, ale stejně)…No řekněte, není tohle láska?
Sousedka jednou na našem pravidelném sousedském srazu v hospodě u vína brečela, že jí její muž nemiluje, protože si s ní nechce už povídat a je takový uzavřený. Když to ale s tím vínem přehnala a doma se jí pak udělalo špatně a zvracela do záchodu, byl to její manžel, který jí držel vlasy, aby si je nepozvracela…A ráno jí do postele přinesl kafe a brufen…No řekněte, není tohle láska?
A takových příkladů a důkazů „neviditelné lásky“ znám plno.
Láska má, milé ženy, tisíc podob – tu podobu je třeba ale rozpoznat a ocenit…Muži jsou jiní, nepotřebují dlouze rozebírat vztahy, nepotřebují dlouze hovořit o lásce, nepotřebují neustále důkazy lásky předkládat (někdy bohužel…)
Ty jejich důkazy lásky vůči nám ženám jsou sice mnohdy ukryté, ale věřte mi, že existují.
Z naší strany je třeba „jen“  být vyrovnaná:-), je třeba číst mezi řádky, je třeba si na všem najít něco pozitivního, je třeba ovládat umění „řeči těla“, je třeba trochu sladké naivity, je třeba více tolerance, je třeba mít hodně fantazie a je třeba mít především smysl pro humor!
Všem ženám s.r.o. přeji hezké léto plné LÁSKY a vyrovnanosti a fantazie…KK

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account