68

Milé dámy,


tak se opět po nějaké době ozývám, a sveďme to na tropická vedra, že to bylo zase
s přestávkou. Dnes se na vás obracím s poněkud Nerudovskou otázkou, i když nebude znít Kam s ním?, ale asi Jak na to?

Pro tuto situaci, kterou vám chci dnes nastínit, máme splněny dva nejdůležitější předpoklady, vlastně dvě úplně základní věci. Máme s kým a máme kde.

S kým, to nechávám zcela na vaší fantazii, jen si dovoluji navrhnout třeba Kevina Costnera před 20 lety, Lukáše Vaculíka nebo vašeho prince (chtěla jsem napsat s velkým P na začátku, ale to by bylo v tomto kontextu značně dvojsmyslné). Při psaní těchto řádků s hrůzou zjišťuji, že jsem se asi dlouho neoddávala snění, protože vlastně vůbec nevím, koho navrhnout k „milostnému laškování“. Nebo se ve svých fantaziích asi spokojím s machem (nikoliv Mach od Šebestové, ale drsňák a svalovec ze španěl. macho – muž) bez tváře, což nám vlastně taky nepomůže.

No, a kde? To si vlastně dovolím také navrhnout pár alternativ. Romantická večeře, kdy Vy kousek a on kousek – zní skvěle! Hlavně, když nemusíte tu večeři uvařit a pak umýt nádobí a poklidit. Východ nebo západ slunce na pláži – báječné! Jen podotýkám, že písek, stejně jako seno a trpaslíci vám vlezou všude. Zaparkovaný automobil na cestě – no, už nejsme adolescenti a takováto akrobacie [;-)] a ťukající policisté na okénko, to také není úplně ono! Prázdný byt, děti u babičky a manžel na služební cestě – fantastické! Ne každá má však takové chutě. Hořící krb a před ním kožešina z medvěda – no nevím nevím! Osahala jsem si akorát kožich z králíka, ale čtu romantickou literaturu a tam se to tak píše.

Ale k věci. Máme tedy vyřešeno s kým a kde a teď přijde ona záludná chvíle. Jako zodpovědná žena praktikující bezpečný sex, sáhnete pod polštář, kožešinu, do kapsy či kabelky, vytáhnete prezervativ a CO S NÍM TEĎ?

Samozřejmě vím, jak se používá, ale potřebuji rozebrat ten krok před použitím.

Představte si erotické dusno, hormony se bouří, vášeň dostupuje vrcholu – témeř, a vy se, resp. já se do toho blbého obalu prostě nedostanu. Z mé krásné podobenky je jasně poznat, že nosím brýle a v posteli si je většinou odkládám, když nečtu a jak vidno, tak nečtu.

Takže nejdříve zkouším balíček s kondomem roztrhnout rukou, samozřejmě mi klouže v rukou a nechce povolit. Pak to zkouším zuby – to už byl takový bezpečný sex na druhou, žvýkat plastový obal, ale furt nic. Do třetice si nasadím brýle a hledám perforovaný okraj – asi jsem měla špatnou značku, ale taky nic. Takže jsem nakonec musela vstát a dojít si pro nůžky a ten „zatracenej“ obal rozstřihnout.

Ponaučení z této příhody vyplývá, k bezpečnému sexu si nezapomenout přibalit i nůžky.

A jak to praktikujete vy, milé dámy?

Na vaše rady se a zkušenosti se těší

teta Eva

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account