83
Pohádky o lásce často končívají: „Jestli nezemřeli, žijí spolu dodnes.“
Chápete?
JESTLI NEZEMŘELI!
Víte, kolik nebezpečí obnáší manželství?
Nikdy vás nenapadlo, že pěkné chvíle mají taky opačnou stranu?
Že se vyskytují taky chvíle nepěkné, kdy vás napadají nejrůznější myšlenky a partnera proklínáte?
Že ho dokonce začnete podezírat ze špatného úmyslu?
Teď nemyslím obvyklé prkotiny jako že nechá každý den na stole hrnek od snídaně a neuklidí ho, že si svoje ponožky zásadně svléká v obýváku někde na dohled, aby k vám nemohla přijít návštěva, že sní z ledničky všechno, na co máte právě chuť a vrátí zpátky prázdné obaly, to ještě není to nejhorší.
To jsou vlastně důkazy, že vás miluje.
Dalo by se to vysvětlit tak, že chce, abyste na něj myslela už od rána, že vás chce mít jen a jenom pro sebe a myslí na vaši štíhlou linii.
Nemyslím ani to, že nemá čas, když je potřeba něco opravit, klidně nechá otevřená okna a dveře balkónu, ačkoli nikdo není doma a zásadně nevrací lahve.
Prostě se jen dožaduje toho, abyste se ho trochu doprošovala a tím mu zvedala sebevědomí, někdy dává najevo, že jste mu mírně ukradená a nechává vám spropitné. Tohle souvisí s jeho ješitností.
Ale jak si vysvětlit, když do předsíně, kam našroubuje vypínač, co zhasíná na druhé straně a zásadně na té, co právě nestojíte a pak přímo za dveře zarazí neklouzavé bačkory, které nikdy neuhnou z cesty a vy se o ně zaručeně přerazíte a hned za nimi ještě v totální tmě nastraží vidlici od vysavače uprostřed vaší cesty?
Tomu já neříkám vřelé přivítání a snaha pomoci, tomu říkám pokus o vraždu!
Co by  tomu asi řekl Hercul Poirot?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account