Hledám muže, který by mě měl rád takovou já jsem.Jak napsat poutavý inzerát
Hledám hodného, věrného a spolehlivého muže.
Hledám štíhlou ženu se smyslem pro humor.
Takovéto a podobné inzeráty můžeme často vidět na seznamkách, i na Vážné seznamce. Všimli jste si, že tyto inzeráty mají jednu věc společnou? Která to je?
Ani jeden z uvedených inzerátů neuvádí bližší informace o tom, koho vlastně hledáme. Ale hlavně neuvádí vůbec nic o pisateli inzerátu. Možná jsem štíhlá žena se smyslem pro humor, ale stojí mi za to odpovídat na inzerát někomu, kdo o sobě nenapíše vůbec nic?
Možná jsem muž hledající partnerku, ale jak mám vědět, jaká je pisatelka, když o sobě nenapíše vůbec nic? Jak mohu slíbit, že ji budu mít rád takovou, jaká je, když ji vůbec neznám?
Jsem hodný, věrný a spolehlivý muž. Ale jaká je ta žena, která toto požaduje? Co vlastně nabízí? Nic? Ani v profilu jsem žádné informace nenašel. Má vůbec cenu odepisovat?
Jak napsat poutavý inzerát na seznamku?
Většina inzerátů je bohužel psaná tak, že vůbec nezaujme. Chcete-li na váš inzerát získat co nejvíce odpovědí, uveďte do inzerátu víc podrobných informací o tom, koho hledáte, ale hlavně také o sobě. Jací jste? Co rádi děláte? Co vás baví a nebaví?
Profil na seznamceseznamka
Zrovna tak profil velmi ovlivňuje množství odpovědí, které na svůj inzerát dostanete. Profil je na seznamce proto, aby o vás prozradil co nejvíce informací. Aby vás mohl protějšek blíže poznat a získal už dopředu pocit, že si budete skvěle rozumět. A pokud někoho svým profilem odradíte, tím líp. Oba jste si díky tomu ušetřili čas strávený na nepovedené rande.
Pozor! Nesnažte se zalíbit za každou cenu všem a neuvádějte nepravdivé informace, pokud máte zájem o vážný vztah. Takový vztah by stejně dlouho nevydržel.
Tak co, půjdete hned napsat svůj nový poutavý inzerát? Zaregistrujte se hned na seznamce Vazna-seznamka a získejte zdarma e-book Jak najít správného partnera.
Chcete ušetřit čas a rychle se seznámit s tím pravým partnerem? Jak na to, se dozvíte v našem kurzu Jak se seznámit na internetu.
Seznamka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account