Chcete muži ukázat, že o něj stojíte, i bez milostného vyznání?  Je pravda, že hodně lidí to řekne raději verbálně, ale já osobně to raději ukážu. Slova jsou a budou, ale činy jsou věc druhá.

Nad vším je potřeba přemýšlet, protože i muži občas pochopí něco špatně. Například: Když si u večeře místo komunikace s ním, tak si čtete novinky co se kde stalo na mobilu… Muž si z této situace může odnést jedině to, že ho ignorujete a rozhodně mu to nelichotí. Je dobré při takovýchto momentech věnovat partnerovi plnou pozornost – samozřejmě pokud má rodina prcka, je to komplikovanější.

Muži jsou ve než ženy propojeni s vizuální stránkou věci. Vemte si šaty, které Vám koupil. Učešte se, tak jak to má rád a říká, že Vám to sluší. Jsou maličkosti právě jako vzhled, kdy partner vidí vaší snahu. A v momentu, že si vezmete něco sexy, tak to už Vám bude “zobat z ruky”. *wine**heart*

Samozřejmě ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Jídlo je ve vztahu taky důležité. Nebo tedy podle mého názoru je. Troufám si říct, že i když já nejsem nějaký Masterchef, tak vařím dobře a jsem ráda když příteli chutná, protože i při tomto momentu vidí, že chci aby se dobře a kvalitně najedl.

 Chlap je podle mého názoru strašně komplikovaný. Musí mít pocit, že vede domácnost, i když ji  často vede žena. Musí mít čas pro sebe a hlavně musí vědět, že má vedle sebe partnerku, která je jeho chloubou. Samozřejmě nejdůležitější věc, je ta, že muž je rád, když se cítí potřebný. Žádejte ho o radu, poproste ho ať Vám pomůže. Ono i takovéto maličkosti mu ukážou, že  mu věříte a chcete v něm mít oporu.

 

Neříkám, že je špatně muži  říct, co k němu cítíte. To rozhodně ne, sama to říkám. Jen musí to ten chlap i vidět. Musí cítit to, že to myslíte vážně a to že Vám na něm opravdu záleží – spontánní obejmutí, pusa na tvář atd.. Je tolik možností jak muži i bez slov ukázat, že Vám není lhostejný. 
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account