118

V poslední době jsme získali příležitost trávit víc času s rodinou. Home office, distanční výuka, zavření provozoven a zákaz návštěv nás izolovaly doma. Některým lidem ten opakující se rodinný kolotoč přerůstá přes hlavu, jiní si užívají vzácný čas se svými blízkými. Ať patříte mezi jednu nebo druhou skupinu, určitě se shodneme na tom, že hezké vzpomínky je dobré zaznamenat a neustále si připomínat. Ale jak?
Přes veškerá opatření si můžeme být blíž *heart*
Jistě se shodneme na tom, že poslední rok nám nachystal mnoho vztahových výzev. Najednou nám bylo doporučeno držet si od každého distanc. Nejen od cizích lidí v obchodech nebo na úřadě, ale i od svých blízkých. Kolegové ve velkých kancelářích byli najednou odděleny plexisklem, v těch menších rozděleny na skupinu A a B. Díky všemožným opatřením jsme nemohli navštívit prarodiče, obejmout je normálně si povídat. S kamarádem zajít na pivo a kámošce si u lahve vína vypovídat, jak je ten svět nespravedlivý. A děti? Těch je naopak doma plný dům.
Vyjádřit svým blízkým své pocity je nejvíc *heart*
I přesto všechno ale máme své blízké moc rádi a na tom tohle šílenství určitě nic nezmění. Je krásné si hezké vztahy neustále připomínat. Ať už svou lásku chcete vyjádřit mamince, manželce, muži, svému dítěti nebo babičce, knížka od Milju vám to umožní. Můžete do ní zaznamenávat milá slova, kreslit i nalepit fotku. Až knihu dokončíte, věnujte ji milované osobě a připomeňte jí, jak moc vám na ni záleží.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account