50

Děti mají svůj svátek každý rok vždy 1.6., je to jejich Mezinárodní den dětí. Každý, komu se narodilo dítě ví, že dítě je největší štěstí na světě a i já jsem o tom přesvědčena od té chvíle, kdy se mi narodily mé dcery.

Ale uvnitř každého z nás je stále to malé dítě, jsme malé Marušky, Jarušky, Zdenečkové, Adámkové….
A terapie EFT Vám může pomoci, pokud máte pocit. že je ve Vašem dětství něco, na co třeba neradi vzpomínáte. Já jsem přesvědčena, že NIKDY NENÍ POZDĚ NA ŠŤASTNÉ DĚTSTVÍ!
A vlastně i můj úplně první klient byl malý chlapeček: MOJE PRVNÍ TERAPIE EFT S KLIENTEM 
Před nedávnem se mé spokojené klientce narodil krásný chlapeček, který také letos poprvé oslavil svůj Mezinárodní Den Dětí a jeho šťastná maminka, která také poznala co je největší štěstí na světě, ještě než odjela do porodnice, tak mi stačila napsat referenci na mé stránky:
„Milá Maruško, jak dobře víš tak mně i manželovi terapie moc pomohla. U mě nastartovala osobní cestu, kdy jsem si uvědomila o čem můj život vlastně je, kam směřuji a co jsem. A můj manžel (když se pomine to, že je to chlap a než se vůbec rozhodl něco takového podstoupit <span title='Úsměv' class='smile happy'></span>” /> ) se částečně změnil z naprostého neurotika na vcelku pohodového chlapa. Je jasný, že ta proměna není stoprocentní, že výkyvy jsou, ale je pravda, že nejsou tak časté jak bývaly. Dalo by se říct, že ho tvá terapie taky nasměrovala správným směrem, tak zatím uvidíme jak se bude situace vyvíjet dál. Každopádně já vůbec nelituji že jsem ho za tebou poslala a doufám, že to bude vše jen lepší <img class=Dopis pro miminko mé klientky
Další příběhy si můžete přečíst zde: Případy EFT
Jak EFT terapie pomohla jiným lidem si můžete přečíst zde: REFERENCE
Pokud se chcete na cokoli zeptat napište mi zde, 
nebo na fb:  Kouč Marie Kostelecká 
„Krásný každý  den“                                                                                                                                                                                                        Váš kouč Marie Kostelecká                              
 
 
“Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,
spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.”

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account