Jak jsem již psala, v neděli jsme jeli do Krumlova. Počasí sice nebylo ideální, ale když jste s někým, koho máte rádi, jste s ním šťastni a spokojeni i za deště. ♥
 
Šli jsme do města horní branou a hned jsem si fotila zámek i v černém pozadí…

 Obešli jsme mnoho uliček a obchůdků, které mají své kouzlo. Také jsme jich pár navštívili, hledajíc nějaké dárky pro naše milé.
             
Došli jsme na most a sledovali vodáky. Koho by napadlo, že i v tomto počasí budou na řece nadšenci a milovníci vodáctví. Ale byli a také jsme viděli také „prohlídkovou loď“. U jezu jsme chvíli čekali, až vodáci projedou, všichni to zvládli a nikdo se nevykoupal 🙂
           
Poté jsme se zase vrátili jinými uličkami a po třech hodinách jsme se s krásou Českého Krumlova rozloučili. Jistě jsme tam nebyli naposledy.
Tento den jsem také měla narozeniny a v hotelu pak na mne čekalo překvapení v podobě nachystané oslavy – krásná tabule, nechyběla svíčka.

A nato mi majitelka hotelu se svými zaměstnanci dovezla večeři na stolečku, kde byl ještě dort a květina a všichni společně mi zazpívali Hodně štěstí, zdraví.


 
Toto byl dárek od manžela…a já jsem opravdu moc ráda, že ho mám :-). Nikdy nikdo dříve pro mne takové věci nedělal… /slzička/..
 
Takto jsme strávili neděli 18. září a další den jsme naplánovali návštěvu Prachaticka.
 
Hudlenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account