146

V posledních dnech přibývá potvrzených případů nákazy koronavirem také mezi slavnými osobnostmi. Infekce se nevyhnula ani účastníkům oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, kteří mají naštěstí několik dílů předtočeno.
Shodou okolností se ale ukázalo, že se koronavirem nakazila také Bára Basiková, která před časem mnoho lidí pobouřila tím, jak na sociální síti zlehčovala hrozbu, kterou onemocnění covid-19 představuje.
„Podle testu jsem covid už prodělala, ale nevím o tom, nic mi není. Přesto jsem zůstala deset dní v povinné karanténě. Jsem ráda, že to mám za sebou, tělo si vytvoří protilátky a přirozenou imunitu. Stejně se musíme nakazit všichni, covid nezmizí, už tu s námi bude na věky věků,“ řekla webu super.cz.
Postoj k současné situaci ale zpěvačka evidentně nezměnila. „Současné restrikce jsou nepřiměřené. Vypuknul tady mor? Denně umírají tisíce lidí? Ne. A ta panika, strach, zákazy, ztráty zaměstnání a neustále karantény jsou mnohem, ale mnohem horší než ta nemoc sama,“ dodala Basiková.
Zdroj titulního obrázku: © Instagram Bára Basiková
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account