96

Je to pár měsíců – přelom června a července, co jsem na závodech motokaskadérů potkala Martina se stabilizačním límcem kolem krku. A protože můj manžel byl v té době několik týdnů po vážné nehodě a také nosil límec, dala jsem se s ním do řeči. Viděla jsem ho poprvé v životě a od té doby jsme se opět neviděli.
Bavili jsme se hlavně o tom, jak se člověku po nehodě změní pohled na život, a že některé věci se jen těžko napravují. Vyprávěl mi, jak má i po letech stále problémy se zády a brní ho ruce. Popřála jsem mu, ať se to spraví, že držím palce. A šli jsme každý svojí cestou.
cesta
Na  konci víkendu jsem od něj ale dostala žádost o přátelství na Facebooku a samozřejmě jsem ji potvrdila. Hned mi psal, že se mu líbí, že se zabývám FengShui. Pozvala jsem ho k sobě na stránky a na FB stránky FengShui pro život. Psali jsme si o čínské moudrosti ještě dost dlouho.
Ptal se mě, zda lze pomocí FengShui řešit také zdravotní problémy. Prý špatně spí, pořád ho brní ruce a tím pádem je pořád unavený a bez nálady.
Nabídla jsem mu, že mu zpracuji rozbor bytu a brala jsem to jako možnou referenci. Souhlasil, poslal mi informace, které jsem potřebovala vědět – datum narození, přesnou adresu, odkud se do domu vchází a hlavně plánek bytu s rozmístěním nábytku.
Nejdřív chvíli trvalo mně, než jsem se do toho pustila. Když zpracovávám rozbor, potřebuji se na to cítit dobře, aby mi to správně přemýšlelo a abych byla schopná se do daného prostoru vcítit. Pak mi chvíli trvalo než jsem to vymyslela, ale nakonec byl návrh na světě a já jsem ho Martinovi s celým slohovým elaborátem a vysvětlivkami poslala.
 
Martin - nákres
A čekala jsem, co se bude dít.
No nedělo se nic a já jsem si říkala, že ty změny stejně neudělal a nechce mi to říct. Trochu jsem byla zklamaná, protože jsem se jeho bytu věnovala opravdu dost dlouho a stálo mě to plno času a energie. No, co se dá dělat. To je tak, když uděláte něco pro někoho jen tak.
Poskočím v čase o pár měsíců k současnosti.
Před pár dny jsem dokončila seminář zaměřený na čínskou astrologii a techniku, která umí odpovědět na otázky „Kdo jsem a jakou životní energii jsem dostal do vínku?“ a hlavně jaké energetické období vás čeká. O tom ale až někdy příště.
Na svém FB profilu jsem se pochlubila certifikátem z toho školení. Martin mi gratuloval a já jsem si prostě musela rejpnout, že si byt stejně neupravil podle mého návrhu.
Martin mi hned psal a omlouval se, že se neozval dřív. Udělal téměř vše podle mého návrhu.
A začaly se dít věci….

„Předělal jsem to. Téměř tak, jak jsi mi to poslala a začaly se dít věci…
Možná ještě lepší, že o tom píšu až teď. Dává to věci do souvislosti. Tak píšu… ;-)

No a tohle všechno se Martinovi přihodilo.
„Takže po přesunutí postele…. Úplně jiná nálada, najednou je doma klid, spal jsem konečně a i vztah se uklidnil a začalo to být relativně v poho a začali jsme se ve vztahu posouvat dále.
A pak jakoby ten náš vztah se zasekne. Jakoby na houpačce v horní úvrati a rozhodovalo se co s námi dále. Podělalo se co se dalo. Simona se mnou přestala mluvit, no mazec. Ale díky tomu jsme museli jít do její i mé minulosti a museli jsme něco interního každý z nás vyřešit. A svým způsobem si sami odpustit a přijmout toto stigma toho druhého. No a teď jsme spolu spojení, jak jsem nikdy nezažil.
Ale ten proces byl šílený. Ty nervy. Uff .“
Neumíte si představit jakou jsem ten den měla náladu a radost, že se „kouzlo“ povedlo. Z vlastní zkušenosti vím, že si člověk potom klade otázky, zda je to „tím FengShui“ nebo by se to odehrálo tak jo tak? A ptal se i Martin.
kompas7
Jedno je jisté. A stejnou odpověď jsem dala i Martinovi.

Jasně, že to spolu souvisí.

„Je to rozpohybování energie. Kdybys viděl, jak to vypadalo u nás doma po aplikaci FengShui. Většina ženských by ho vyhodila z baráku. Teď konečně víme, že jeden bez druhého nechceme být, že se potřebujeme. Jde o to, že ten byt dostane úplně jinou energii a to posiluje Tvojí energii. Co mi ale dělá opravdu radost, je to, že konečně spíš.“
A energie je to, o co opravdu jde.
Dává náboj všemu, co děláme. Když se zastaví, zastavíme se i my. Udělat změny v bytě je to nejmenší, co pro pohyb energie, ať už Vaší nebo kohokoliv jiného, můžete udělat a Váš domov je prostředí, které Vám s tím může náramně pomoci.
Krásný den. Vnímejte Váš prostor.
Vaše Tereza

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account