V poslední době určitě není člověk, který by ze zpráv, nebo novin nepostřehl, že je momentálně nedostatek řidičů kamionů a autobusů. 
Po poslední zkušenosti s hledáním práce se vlastně ani nedivím. 
Začalo to tím, že kamarád mi psal, zda se nechci vrátit do práce, že ví o firmě, která hledá řidiče na typ práce, který potřebuju. Řekla jsem, že jo, sehnal mi číslo a já už jen zavolala. Super, vše šlo hladce. 
Domluvili jsme si osobní pohovor, po pohovoru mi majitel firmy slíbil, že do 14 dnů se ozve a domluvíme se k nástupu. A teď o co mi jde. Jednání slušné firmy? Že se 14 dní neozval, budiž, mohla se práce posunout, ale to přeci pak stačí napsat SMS, nebo zavolat ne? A pochybuji, že by za celých 14 dní nenašel minutu na to mi to sdělit. Tak jsem se pokoušela v pátek po vypršení 14ti denní lhůty dovolat sama. Ovšem telefon nikdo nezvedal. Ani nepřišla zpráva, a ani nevolal zpět. A v pondělí bylo pro jistotu už číslo nedostupné. V úterý mi přišla ráno SMS, zavolám po obědě. Odpoledne opět tel nebral a dodnes se ani neozval. 
Ovšem nový inzerát s hledáním zaměstnance si vyvěsil ihned. A pak se diví a pláčou, že nemají řidiče? No popravdě řečeno, po takovémhle jednání se jim ani nedivím. 
P.s.: Jen pro info článek je napsán na základě 4 zkušeností se 4 různými společnostmi, jednání ve všech firmách stejné. Při pohovoru domluven buď podpis smlouvy o pár dní později, nebo že se ozvou s novou zakázkou, která se má rozjet v ten a ten termín. Ovšem už se neozvou, ale řidiče hledají dále. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account