Pamatuju si na ten den, kdy jsem byla poprvé těhotná, v 8. měsíci a jeli jsme navštívit partnerova strýce s tetou. Připravili nám výborný oběd a já se pídila po receptu, abych mohla tuhle doborotu udělat v budoucnu i svému muži.
Strýc tenkrát vytáhl knížku “vařil jsem světovým celebritám” a já z ní byla naprosto unešená.
Miluji obrázkové kuchařky a tahle mě opravdu nadchla. Jednoduché, sympatické recepty a tenkrát, před dvěma a půl lety, jsem se rozhodla, že si jednou přesně tuhle kuchařku pořídím.
Míjely měsíce a pak i roky a před několika dny (zítra to budou přesně 3 týdny), jsem se dostala díky své skvělé kamarádce k příležitosti sdílet svou tvorbu mezi Vámi, na těchto stránkách.
Jsem člověk, který píše proto, že psaní miluje, ne proto, aby na tom zbohatl, nebo se jinak hmotně obohatil, ale když jsem zjistila, že je možnost směnit v dárkovně body za dárky, napadlo mě, že udělám radost nikoliv sobě, ale mé úžasné babičce, která při mě vždycky stála. V dobrém i ve zlém, nikdy mě za mé životní chyby nesoudila a zaslouží si, abych jí alespoň tímto malým gestem dala najevo to, jak moc si jí vážím.
Směnila jsem tedy body právě za onu úžasnou kuchařku od Romana Hadrbolce a dneska mi babička píše, že knížka dorazila a moc se jí líbí.
Tohle všechno je možné jenom díky Vám, Vám moji milí čtenáři a také díky úžasné paní zakladatelce těchto stránek a díky jejímu týmu, spolu s kterým tenhle úžasný business vede.
Jsem neskutečně šťastná, že svou tvorbou můžu dělat radost ostatním a doufám, že brzy budu moci udělat radost dárkem dalším milovaným lidem ve svém okolí.
Mým největším dárkem pro mě samotnou je radost v očích těch, které miluji!
Děkuji ještě jednou za tuhle úžasnou životní příležitost. Opravdu, tyto stránky a vy všichni, co mou tvorbu sledujete, to všechno mi dává velkou sílu a odhodlání na sobě pracovat a tvořit 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account