95

Chceš něco ve svém životě změnit a hledáš cesty, jak na to? Nemůžeš se pohnout z místa a už tě nebaví jen čekat, jestli se něco změní? Chceš excelovat a nejsi si jistý/á, co tě brzdí? Vyhraj koučink v hodnotě… a dostaň se tam, kde chceš být.
Jak na to?

1) Do 8.10. 2015 sdílej na své facebookové timeline pozvánku na večery  Free your mind. Pozvánku najdeš nahoře na fb profilu coach4joy.
2) Natoč video, ve kterém mi povíš, co chceš ve svém životě změnit, čeho chceš dosáhnout a proč. Maximální délka videa jsou 3 minuty. Své video zašli na kouc4joy@gmail.com.
3) Do mailu připiš 3 principy koučování. Nápovědu najdeš v článku Základní principy koučování na blogu coach4joy. E-mail odešli do 11. 10. 2015. 
Co můžeš vyhrát?
Hrajeme o 3 balíčky koučování v hodnotě 3 500 Kč – každý balíček zahrnuje 3 koučovací a 1 úvodní sezení. Koučování bude probíhat přes skype od listopadu 2015.
Vítěz se zavazuje k poskytnutí reference po ukončení koučinku v psané nebo audiovizuální podobě. Výherce souhlasí s uveřejněním reference na stránkách www.coach4joy.com a facebookovém profilu coach4joy. Výhra je nepřenosná.
Výherci koučovacích balíčků budou zveřejněni na fb coach4joy 19. 10. 2015. 
Těším se na Vaše zprávy a videa a přeji hodně štěstí.

Kristina Rumlová,
kouč pro více radosti,
coach4joy.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account