Určitě se každému z nás stalo něco vtipného. Ikdyž vám to nepřišlo hned, teď se nad tím milerádi zasmějete. No a já mám pár věcí taky. 
– Takhle jsem dělala špagety  rozřízla jsem je z jedné strany a odběhla (myslím, že pověsit prádlo… Ale to nevím už jistě.). Přišla jsem zpátky a pytlík vypadal celý. Říkám si, že bych to nerozdělala? Tak jsem to rozřízla, beru špagety a trochu jsem to naklonila  V tom jsem jen viděla, jak to z druhé strany padá pomalu dolů. 
– Takhle jsem jela nakupovat a chtěla jsem se podívat do jednoho nejmenovaného krámu. V tom paní od pokladny říká, že mám kočárek nechat před krámem  Otočila jsem se a říkám nashledanou. Teď se tomu směju. Jenže  nikde to nebylo napsáno a krám byl dost velký.
– To jsem nastoupila do nové práce. Jednou jsem měla složit krabici. Kdo to nezná: krabice a do toho proklad, kde musíte dát ty větší strany k sobě, abyste to dali dovnitř. No a já to neudělala a dala to tam v celku. Z jedné strany jsem do toho strčila a vylezlo to z druhé strany  tak jsem přešla na druhou stranu. Takhle jsem to dělala asi hodinu. No, kdyby to natáčeli, tak by to byl asi hit. 😀

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account