V současné době tato mladá česká umělkyně prezentuje svůj oficialní videoklip  (Tvá Aura na mých rtech) ’Your Aura on my Lips’. 
Vladku jsem Vám představila posledně. Mezi její zájmy patří zpěv, tedy je přímo zpěvačka a skladatelka, která také vystudovala herectví. Posudte samy dámy – videoklip je o vztazích, lásce, o hledání v sobě samé, o své vlastní cestě a o životě. Člověk se neustále posouvá někam dál, kam ho jeho životní etapy vedou. Klip je natolik otevřený, že si každý přijde na svou vlastní interpretaci oné cesty.
Zaujal mne po všech stránkách. Vše dokonale ladí – hudba i scény ve videoklipu. Myslím, že takových umělců, kterým vše navazuje a zapadá do jednoho celku, je opravdu málo.
Většina hudebníků točí klipy “jen, aby se neřeklo” a výsledek je takový, že klip nemá hlavu ani patu.
Vlaďka sama napsala hudbu a text a také scénář klipu a ujala se režie. Líbí se mi, jak je klip propracovaný a velmi zajímavě natočený – za kamerou byl skvělý mladý filmař Martin Smékal. Videoklip ’Your Aura on my Lips’ je výsledkem přirozeného tvůrčího souznění dvou mladých umělců. V neposlední řadě je duležité uvést, že ’kreativní hudební post-produkci’ dělal renomovaný světový hudebník Michael Riesman (New York, USA, umělecký šéf světově proslulého souboru Philip Glass Ensemble; klavírista, dirigent). Tedy umělecké světy se propojily i mezinárodně. V klipu kromě Vlaďky účinkují Ted Otis, Eva Miškovic a David Vedral. Více informací v titulcích na konci videa.
Zde je odkaz na video
https://www.youtube.com/watch?v=_pV0ErNKuoQ
Vladimira Krčková 
http://vladimirakrckovaart.tumblr.com
Martin Smékal
http://martinsmekal.com
Přeji krásný červen. Mirka

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account