Úžasně povoněný byt
mám nyní díky Mišce 1980. Její životní příběh mne zaujal, a tak jsem se podívala nejen na její příspěvky zde na Ženách s.r.o., ale i na její web, kde nabízí své zboží. Zaujaly mne organzové sáčky plné vůní.
A protože mám hodně kamarádek a taky dceru, švagrové, neteřinku a další ženy, se kterými si občas vyměníme nějaký dáreček, objednala jsem si hned několik sáčků a zrovna tolik vůní.
Když mi pošťačka předávala balíček, hlásila, že krásně voní a měla pravdu. I přes obálku byly cítit příjemné vůně bylinek a koření.  A což teprve, když jsem obsah obálky vysypala na stůl. To byly vůně!!!
Sáčky, pečlivě přebalené ještě folií, jsem si nechala na pracovním stole a pak ráno, když jsem přišla do pokoje. Ten byl nádherně provoněn. Až dneska jsem se dostala k tomu, abych jednotlivé sáčky rozbalila a mám z nich opravdu velkou radost. Ke každému jinak barevnému pytlíčku z organzy je přidána i cedulka, co sáček obsahuje, což je príma. Až je budu rozdávat kamarádkám, bude každá vědět, co dostala.
Myslím si, že jsem opět udělala radost jedné z nás, Žen s.r.o. a zároveň dárečky od ní potěším i další moje přítelkyně. A tak je to správné, tak to má být.
 
Děkuji Miško za tvé nádherné produkty a přeji tobě i Elišce krásné dny.
Hudlenka :-{}

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account