77

Vkročit do obchodního centra a hledat ten správný krém je pro mě doslova nemožné. Jakákoliv značka o sobě tvrdí, že je  ta nej a že právě ona Vám pomůže proti příznakům stárnutí. Ceny jsou různé, slevové akce a klubové výhody lákavé.

Ráda uvěřím, ale je rozdíl zaplatit 280 Kč nebo 1200 Kč.

Takže jsem pátrala, hledala a nachodila spousty metrů..nebo kilometrů?…až mi defakto jen tak, za jedno kliknutí a komentář spadl do klína Botocell od Dermacolu. Značka, kterou znám, které věřím, která je cenově dostupná.

Bílo červený kelímek s víčkem zakulaceného tvaru, který skvěle padne do ruky. Po otevření je to klasicky bílý krém, který má jemnou vůni. Příjemně se roztírá a nezanechává pocit mastnoty.
Vyplatí se „ mazat“ poctivě každé ráno a každý večer, neboť jedině tak dosáhnete pevnosti, plnosti a redukce nerovnosti pleti. A to, že na vás nevykoukne ani vráska, možná jen ta od smíchu :-), je přece za krásnou českou cenu 369 Kč paráda!

Nebo chcete raději na botox? Každopádně kombinace tohoto krému s očním krémem Botocell nemá chybu. Používá se od 30 let!

A jaké zkušenosti máte s tímto krémem vy?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account