151

Máme tu Nový rok a většina z nás má před sebou posledních pár dní volna před tím, než opět naskočí do pracovního kolotoče.

Pojďme se tedy společně podívat, kdy nás čeká nějaké to státem placené volno, na kdy se vyplatí naplánovat si dovolenou, nač se můžeme těšit.

Již první pohled značí, že letošní rok nebude až tak příznivý, oproti roku loňském, nicméně zrovna začátek letních prázdnin vychází skvěle.

Takže po dnešním prvním státem placeném svátku se dalšího volna dočkáme až v období Velikonoc. Ty letos vychází na období 2. – 5. dubna 2021.

Květnové svátky bohužel letos vychází na sobotu a tak se prodlouženého volna dočkáme až zkraje července.

Svátky Cyrila a Metoděje (5. 7. 2021) a Jana Husa (6. 7. 2021) vychází letos na pondělí a úterý a zde se opravdu vyplatí naplánovat dovolenou a ušetřit tím tak dva dny volna.

Tyto dva ušetřené dny se nám mohou právě hodit v září a říjnu, kdy Den české státnosti (28. září 2021) vychází na úterý a Vznik samostatného československého státu (28. říjen 2021) připadá na čtvrtek.

Listopadový Den boje za svobodu a demokracii (17. listopad 2021) bude tentokrát uprostřed týdne – ve středu.

Vánoční svátky budou letos na volné dny také skoupé, jen Štědrý den (24. prosinec 2021) vyjde na pátek, další dva sváteční dny vychází bohužel na víkend. Zrovna tak, jako Nový rok 2022 oslavíme v sobotu.

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account