Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.

Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize, seriál má aktuálně 630 odvysílaných dílů ve 29 řadách.
Simpsonovi se stali prvním seriálem televize Fox, který obsadil místo v první třicítce nejsledovanějších amerických pořadů a to už svou první řadou. Ve Spojených státech se seriál vysílá v hlavním vysílacím čase.

Speciální čarodějinické díly
 
V těchto dílech rozdělených většinou na tři nezávislé příběhy se objevují parodie na nejrůznější horory jako je například Noční můra v Elm Street, Osvícení… Obvykle zemře několik postav a objevují se i nové postavy, pro příklad uveďme mimozemšťany Kanga a Koda. Tyto díly obvykle nemají s celkovým dějem nic společného, vzhledem k poměrně časté smrti hlavních hrdinů. Autoři přidávají většinou k hrůzostrašným „speciálům“ také „hrůzyplné titulky“ doplněné humorným českým dabingem, např.: „V českém znění hrůzu naháněli“.

Jak vám se líbí tento veleúspěšný animovaný seriál ? Oo:)

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account