160

Shopaholic Nicol vás jako jedna z prodejkyň zve na JARNÍ BAZAR BAR 2015!

Shopaholic Nicol vás jako jedna z prodejkyň zve na JARNÍ BAZAR BAR 2015! Těšíme se na vás 11. dubna 2015 od 10.00 do 16.00 v prostorách ERA SVĚT na Jungmaňáku! 🙂
https://www.facebook.com/BazarBarCZ
https://www.facebook.com/events/836826053046974/

KDY: Sobota 11. dubna 2015 od 10:00 do 16:00
KDE: ERA SVĚT, Jungmannovo náměstí 767
CO: Bazar oblečení, obuvi, doplňků, šperků a mnohého dalšího

JARO je tady a s ním po sedmé BAZAR BAR. Nově v nádherném a originálním prostoru ERA SVĚTA na Jungmannově náměstí! Čeká na vás opět halda oblečení, šperků, doplňků, obuvi, kosmetiky, tašek a mnohého dalšího.

Mezi nákupy se můžete usadit v kavárně ERA SVĚTA a okusit sladké i slané dobroty. Bazar Bar nabídne také doprovodný program. Budete se moci nechat nalíčit od profesionálů, užít si taneční vystoupení a čekají na vás mnohá další překvapení.

Bazar Bar je akcí, která má zájem nabídnout lidem příjemné prostředí, kam mohou vyrazit a za velmi nízké ceny obnovit svůj šatník o nové, nenošené či nošené kousky oblečení, doplňky, obuv, šperky a mnohé další.
Tato akce má za cíl stát se pravidelnou a umožnit návštěvníkům několikrát do roka obnovit svůj šatník za ceny, které nezabolí.

Čím jsme ale odlišní? Chceme, aby si lidé nakoupili, ale zároveň se dobře bavili. Možnost nakupovat s kávou v ruce, zakousnout u toho něco dobrého, odskočit si do chill out zóny nebo si užít program, který akci doprovází. To nabízí Bazar Bar!

Myslíme ale také na ty, kteří se chtějí různých módních kousků zbavit. Těm nabízíme přívětivé podmínky, za kterých se mohou účastnit jako prodejci. Prodávat mohou ale i ti, kteří mají zájem nabídnout výrobky vlastní tvorby.

Nově se Bazar Bar bude konat v naprosto originálním prostoru ERA SVĚT na Jungmannově náměstí.

PARTNEŘI:
ERA SVĚT | Trendbook | ŽENY s.r.o.

BLIŽŠÍ INFORMACE ZDE:
www.bazarbar.cz

Kontakt:
Veronika Šubrtová
veronika.subrt@gmail.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account