92

… tajný citel na scéně u Serafiny. Čtěte! 🙂
Romantici nevymřeli. Už tři  týdny se čas od času objeví na klice nějaká květina. Bez vzkazu, jen tak zavěšená. Ani čas, kdy ji tam někdo zavěsí, není stejný. Takže si nemůžu počkat a vyčíhnout. Ale je pravda, že se mi nějak nechce číhat a odhalovat a “závoj tajemna” nechávám úmyslně zatažený. Je to o to zajímavější a dá se říct, že hra je jiskřivější.  
Možná je to nějaký rekreační běžec, protože kytka nebývá po návratu domů z práce. Nechodím pravidělně a někdy se jednoduchá květina objeví večer  a někdy ráno. Nenakukuju si tedy za dveře jako do květinářství:-))) protože, když si myslím, že tam bude, tak zrovna ne;-)
Sousedi to nebudou, buď jsou to ženy a nebo starší lidé a nebo zase mlaďoši, kteří sice běhají, ale za mladšími a kratšími sukněmi:-)
Nebydlím v panelovém domě  s uzamčenými dveřmi a tedy není problém, aby kdokoliv cizí na kliku pověsil cokoliv. Což mě těší – viz. kytky, ale mohlo by některou z nás i děsit  – viz. ani si nesmíte představit , co by tam mohlo viset:-)
Takže okruh “pobíhajících květinářů” je  široký a pokud má dobrou fyzičku, tak ještě širší;-) Pokud má přistavené auto za rohem a dojde jen zavěsit kvítí a jede dál, tak sice při tom nepracuje na své fyzičce, ale je určitě  vytrvalý. Okruh je tím pádem neohraničen a tím přestávám načrtávat soustředné kružnice:-) 
Zatím se nechám překvapovat. Vlastně, proč to odhalovat? Mně ten návrat do starých romantických časů  docela baví. Dlouhé sukně , které nesmí odhalit kotníček sice nenosím, ale trochu toho dobývání je přeci fajn. Nemusíme hned vše vyřešit, odhalit, zarazit, odškrtnout v diáři. Važme si toho a nechme se hýčkat a obletovat a býti ženou;-)……krásný barevný podzim všem Ženám, které tohle dokáží:-)
Vaše Serafina

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account