123

S mou nejlepší kamarádkou jsme byly vždy jedna ruka. Nabídli mi práci v zahraničí ,ale nechtěla jsem jet sama tak jsem donutila bez jakéhokoliv fyzického nasílí 😀 svou nejlepší kamarádku , aby se mnou odletěla pracovat do Řecka. 
Upřímně jsem si myslela ,že ukecat ji bude mnohem těžší ,ale jak se zdálo bylo to až moc jednoduché. 
Zařídili jsme si tedy letenky a odletěly do Řecka kde už jsem to znala. Let s mou kamarádkou byl opravdu náročný ,jelikož jako každá ženská ona tu pusu prostě nezavře 😀 . Chtěla jsem usnout na chvíli ,ale to opravdu nešlo a když už jsem tedy usla tak jsem hned měla své album fotografií ,které stihla pořídit v době mého spánku 😀 . 
Doletěly jsme na místo. Kamarádka samozřejmě natěšená a vysmátá a já zničená s hlavou nakloněnou do prava jak mi celou dobu letu do něj mluvila 😀 Na letišti v Thessanolikach nás čekal řidič jménem Christos .. byl to super chlap , byla s ním sranda a hlavně jsem ho mohla učit takové věci ,kterým on sám nerozuměl. Dorazily jsme na byt ,který se stal naším  po tu dobu co budeme právě v Řecku. Věci jsme si hodily hned do kouta ložnice a vyrazily ven. Kamarádka to tady ještě neznala tak všude koukala a ukazovala prstem 😀 . Byla jako 5 leté dítě co vidí něco co chce 😀 byla s ní ,ale sranda to se musí uznat 😀 .
Začaly jsme nákupama , na tom si kamarádka ujížděla. Tak jsem ji vzala do nakupních center a na jednu velkou ulici kde byly samé obchody i s luxusními značkami 😀 .. kamarádka blázen zjistila ,že pobliž je Michael Kors .. tak jsme běžely do něj .. tedy ja s donucením a výměnou roli 5 letého dítěte .. kdy ho musíte tahat kam se mu nechce 😀 Super 2 hodiny strávené v obchodě a bingo .. kamarádka si nakonec vybrala a já byla štěstím bez sebe ,že noční můra dlouhého nakupování skončila 😀 
Vybrala si tedy batůžek od Michaela Korse v přepočtu asi na 15 000,- .. upřímně dámy za tyhle peníze bych se raději najedla 😀 
V Řecku mají užasné kuchaře . se kterými jsem měla tu možnost pracovat .. 
Na druhý den po těžkém nakupování nás už čekala práce. Začalo to ,ale papírováním kde jsme museli na úřady apod. Byla to makačka.Nevěřila jsem kolik papírů se zde musí vyřídit a ještě k tomu lékařských kontrol aby Vás mohli zaměstnat. 😀 Museli jsme i na policii .. poprvé v životě jsem někomu dávala své otisky prstů 😀 policisté byli moc pěkní a mezitím co mě tedy dělal jeden z nich otisky .. kamarádka měla tendenci flirtovat s druhým 😀 .. Byli jsme nejspíš jako jing a jang nebo jak se to vůbec píše ,ale snad pochopíte jak to myslím ..
 
Chcete pokračování ? Napište mi na instagram LUSSYENDY  .. vratím se zde a vyprávění dokončím s pár ostrými fotkami 😀

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account