Samomíchací hrnek
 
V červnu slavíme Den Otců (20.6.2021). Je škoda, že zatímco kolem Dne matek je vždycky rozruch dlouho dopředu, o Dni otců se příliš nemluví, i když je to mezinárodně slavený svátek. Role tatínků je nezastupitelná, proto si myslím, že je fajn udělat jim radost dárkem. Třeba drobným, od srdce, nebo nějakým vtipným – prostě pro radost.
Já jsem letos jako dárek vybrala vtipný a přitom praktický dárek. Je to samomíchací hrneček z eshopu Naau.cz

Protože hrnek má víčko, je praktický, a je možno používat ho i jako hrnek cestovní. Díky velkému uchu se dobře drží v ruce.

Hrnek je lehoučký, sám o sobě skoro nic neváží.
Hrnek funguje na 2 mikrotužkové AAA baterky. Baterky jsou umístěné ve dnu hrnečku. Dno pootočíte a můžete začít míchat – pootočením zpět se možnost míchání zase vypne.

Obsah hrnku cca asi 350 ml.
Samotné míchání si řídíte sami zmačknutím žlutého tlačítka na uchu hrnečku. Jak silně a rychle mačkáte, tak hrnek rychle míchá.
Uprostřed hrnečku na dně je malá vrtulka, kterou roztočíte a ta promíchá kávu s cukrem, nebo smetanou.
Má i skvělou funkci napěnění, takže pokud si rádi pochutnáváte na pěně na kávě, tak stačí párkrát zmáčknout žluté tlačítko, a pěnu si vyrábíte průběžně po celou dobu pití kávy.
Měla jsem strach, jestli se roztočením káva nevylije přes okraj hrnečku – ale tím, že si sami řídíte intenzitu stlačení a tím roztočení vrtulky-nestalo se mi ani jednou, že by káva vystříkla, nebo přetekla přes okraj.

Hrnek je praktický na cesty, i třeba když pracujete na zahradě, nebo třeba grilujete a máte chuť na kávu. Stačí hrnek přiklopit víčkem a do kávy vám už nic nespadne.
Hrnek je plastový, takže se nerozbije, ani když vám spadne.
Pokud tedy máte ve svém okolí někoho, kdo má rád vtipné dárky, a pěnu na kávě- tenhle hrnek je pro něj dárek skoro jako na míru dělaný.
My mu doma říkáme hrnek pro lenochy – nemusíme se zvednout a jít pro lžičku, když chceme kafe zamíchat (takže ušetříme lžičku, a při grilování na zahradě nemusíme řešit, kam odložit lžičku, aby se neztratila)
Pokud si tedy chcete hrnek prohlédnout a koupit, nebo ho koupit jako dárek třeba právě ke Dni otců, klikněte zde: samomíchací hrnek

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: eshop Naau.cz

Video, jak hrnek funguje, najdete po kliknutí zde: video samomíchací hrnek

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account