93

Chytré hodinky z eshopu Naau.cz
 
Když jsem poprvé držela v ruce chytré hodinky, byla jsem celkem nadšená.  Jako každý, kdo zažil dobu klasických telefonů, kdy volat jste mohli z domu, nebo z telefonní budky, jsem touto technologií tak trochu fascinovaná.  Už samotný mobilní telefon je super pomocník, hodinky jsou ale v některých směrech mnohem lepší.
Při používání chytrých hodinek máte totiž úplně volné ruce na další činnost, nikde vás neomezují – nemusíte hlídat kapsu, nebo tašku, ve které telefon máte, nemusíte hlídat, abyste někde telefon nezapomněli nebo neodložili (dokonce si můžete nastavit alarm, který vás upozorní, že jste se od svého mobilu vzdálili, a je tedy možnost že jste ho zapomněli, nebo vám ho někdo vzal). Máte telefon  pořád při ruce – tedy vlastně na ruce.
K recenzi mám chytré hodinky SmartWatch z eshopu Naau.cz.

Chytré hodinky jsou super vychytávka. Na rozdíl od chytrých náramků totiž umí nejen hovory a sms přijímat, ale můžete si z nich sms i posílat, a samozřejmě z nich můžete i telefonovat.
Když jsem poprvé viděla, jak někdo mluví do hodinek, přišlo mi to zvláštní – tak trochu jako Agent 007- ale líbilo se mi to. Jak je to praktické jsem ocenila, až když jsem hodinky začala zkoušet. Hodinky můžete používat s klasickým mobilním telefonem (spárovat si je), nebo samostatně – mají svůj slot na sim kartu. Je jen na vás, co preferujete.
Hodinky můžete využít kdykoliv – třeba v autě při řízení, nebo při sportu. Nemusíte tak už řešit, kam dáte mobil, aby vám nepřekážel. Hodinky prostě máte připnuté na ruce – a jen telefonujete.
Překvapilo mne, jak dobrý mají hodinky reproduktor, i sluchátku – myslela jsem, že budu muset do hodinek křičet (nebo alespoň hodně nahlas mluvit), aby mne bylo slyšet. Není to ale třeba – mikrofon reaguje na normální hlasitost. Jen musíte trochu počítat s tím, že mikrofon bere i ruchy kolem – tedy některé. Auta nevadí, ale třeba při větru je to v mikrofonu slyšet – ale to je slyšet i u klasického mobilu.
Baterie je v hodinkách dostatečně silná – vydrží až 4,5 hodiny hovoru, pohotovostní doba je asi 40 hodin. Mluvit 4,5 hodiny jsem opravdu nezkoušela, ale klasický normální hovor byl v pohodě. Někdy si z hodinek pouštím i hudbu. Třeba při sportu – běhání, nebo na in-line bruslích a podobně je to fajn relax. Tam jsem zkoušela poslouchat zhruba hodinu v kuse a baterka to v pohodě zvládá.

V hodinkách je zabudovaný i foťák a remote kamera s dálkovým spouštěním z mobilu (Android). To jsem nezkoušela. Fotit jsem neměla potřebu (na to používám klasický mobil, nebo foťák), ale umím si představit, že se dostanu do situace- třeba nějaká nehoda, nebo zvláštní situace, kdy je fajn daný moment vyfotit. Pak je v hodinkách fotoaparát připraven.

Hodinky mají 3 typy zobrazení obrazovky.
Vše na obrazovce monitoru je krásně vidět, obraz je jasný a výrazný. I sms napíšete v pohodě.
Menu je v češtině.
 
Funkce chytrých hodinek SmartWatch

  volání – zabudovaný mikrofon a reproduktor
  SMS – přijímání a odesílání zpráv
  záznam o přijatých a nepřijatých hovorech, SMS
  notifikace z veškerých aplikací v telefonu: Facebook, messenger, WhatSap, Twitter, apod.
  Bluetooth 3.0: pro spárování s mobilním telefonem se systémem Android a iOS
  slot na micro SIM kartu: samostatný a plnohodnotný chod
  přehrávání hudby: ovládání hudby v telefonu nebo micro SD (formát mp3 a wav)
  alarm: ochrana proti ztrátě a krádeži
  fotoaparát: pro zachycení každého okamžiku
  remote kamera: dálková spoušť fotoaparátu v mobilním telefonu (pouze Android)
  ostatní funkce: záznam zvuku, krokoměr, monitor spánku, budík, stopky, minutka, kalendář
  galerie: zobrazení fotografií/obrázků ve formátu jpeg, png, bmp
  3 motivy ciferníku hodin
  pohotovostní doba: 40 hodin
  doba hovoru: 4,5 hodin
  profily pro oznámení: obecný, tichý, schůzka, venku

Parametry chytrých hodinek SmartWatch

  hmotnost: 52 g
  délka včetně řemínku: 25 cm
  úhlopříčka: 5,4 cm
  rozměry hodinek (bez řemínku ): 4 x 4,8 cm

Obsah balení: hodinky, micro USB kabel
Upozornění

  iOS – iPhone 4 a vyšší – všechny funkce jako na Androidu kromě SMS a notifikací (důvodem je vysoké zabezpečení iPhonů)
  Windows Phone – všechny funkce jako na Androidu kromě SMS a notifikací (důvodem je vysoké zabezpečení)

 
Chytré hodinky jsou velmi praktická věc. Už jsem zmínila telefonování v autě – nemusíte přerušit hovor, ani když vystupujete). Mluvíte a máte stále volné ruce.
 
Co ale je skvělé – tyhle hodinky můžete dát na ruku i svým dětem, a nemusíte se bát, že někde venku rozbijí mobil, nebo ho někde ztratí. Hodinky mají děti na ruce, a vy tak máte možnost kdykoliv je zkontrolovat zavoláním – víte tedy, co děti dělají, a kde si hrají, a nemusíte mít o ně strach. A naopak – pokud děti vědí, že se zdrží, mohou vám snadno a rychle zavolat i třeba z fotbalového utkání, nebo z kroužku.
 
Pokud tedy chcete udělat radost sobě, nebo někomu ze svých blízkých, tyhle hodinky jsou prima tip na dárek.
 
Vybírat můžete ze tří barevných variant – černé, stříbrné a měděné.
 
Vzhledem k velmi příznivé pořizovací ceně jsou hodinky dostupné každému.
 
Pokud si chcete hodinky prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: chytré hodinky SmartWatch

 
Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: Naau.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account