Lenky krásný článek o tom, jak si ŽENY dělají navzájem radost. 🙂
Jak mi Verunka udělala radost a snad i já Verunce.
Jak tak skoro denně brouzdám po stránkách ŽENY s.r.o. a čtu si vaše příspěvky, nedávno mě padl do oka tento od VVeroniky: http://www.zenysro.cz/CS#!detail/vlastni_tvorba/8453/Tvoreno-s-dusi-darovano-s-laskou
Už jen ten název – Tvořeno s duší, darováno s láskou, mě velmi zaujal, a tak jsem rozklikla nejen článek, ale i web Veroniky. Moc mě zaujaly její výrobky, a tak jsme se spojily a začaly si psát…
Sdělila jsem Verunce, že se mi moc líbí taková dekorace, jakou ona tvoří. Nějak jsme se domluvily, o co bych asi měla zájem. Poslala jsem jí pár fotek našeho domova, aby měla představu, jakou výzdobu máme  a jaké barvy místností. 
Chtěla jsem dáreček pro manžela, který má tento týden za sebou operaci…A co se nestalo? Balíček mi dorazil zrovna ve čtvrtek, kdy se manžel vracel z nemocnice. A tak jsem ty krásné výrobky nechala na stole na přivítanou a šla do práce.
Manžel prý doma uronil slzičku. Oba jsme Verunce vděční za tak krásnou dekoraci.
Na věnečku je srdíčko a na něm krásný nápis: Doma je tam, kde je Tvoje srdce.  :-* Srdíčka již visí na zácloně. Oba s manželem jsme nadšení, přesně takové věci si kupujeme.
A tak nejen, že Verunka udělala radost nám doma, ale snad i my jí 🙂
 
Posílám foto a Veru, ještě jednou Ti patří mé velké díky.
Hudlenka
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account