79

Nasajte inspiraci ze světa módy a vydejte se na festival! Od 5. do 7. září v Praze!

Pro většinu z nás je móda něco, co nás baví. Rády sledujeme módní trendy, tipy, nakupujeme.

ARCOLOR – FESTIVAL MLADÉ MÓDY je skvělou akcí, kde můžete nasát inspiraci ze světa módy, podpořit mladé návrháře, užít si kulturní zážitek a zpříjemnit si den či večer.

Akce trvá po dobu čtyř dnů od 5. do 7. září v ulicích Prahy a galerii NoD. Setkávají se zde mladí a kreativní lidé nejrůznějších oborů. 

ARCOLOR je možností nejen pro začínající módní návrháře, jak se prezentovat a získat nové kontakty, ale i pro kapely či performery.

 

 

 

<> 

Festivalu předchází soutěž o titul ArFashionDesigner.  Vítěz je vybrán odbornou porotou a získá jak hmotné ceny, tak mnohé výhody a celoroční podporu od Arcolor o.s.

ARCOLOR každoročně vrcholí průvodem modelek přímo v centru Prahy, které předvádí novou kolekci úřadujícího ArFashion Designera. Akce se může pyšnit nejdelším molem na světě. Více jak 3 km dlouhé molo neunikne zraku žádného návštěvníka metropole.

 

<>

Těšit se můžete na akustickou přehlídku a přehlídku spodního prádla zn. PAGE od návrhářky Pavly Gerschonové, na pánskou módní přehlídku DRINK BEER SAVE WATER, přehlídku CANDY FOR RICHMAN, přehlídku kolekce SATORI od Sandry Švehlíkové v ulicích Prahy, koncert kapely SIXIN a mnohé další!

 

VSTUP krásných 80 Kč

 

Konečně akce, která přivádí módu přímo do ulic!!!

 

Více o programu a samotné akci na www.arcolor.cz

 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account