101

Jsem tu nová a tohle je můj první blog. Přemýšlela jsem, o čem psát, a protože dnes mi dorazila další výhra, budu psát o soutěžích. Nechci se tím nijak vytahovat, ale jiné téma mě teď ve 2 v noci nenapadlo.

Soutěživá jsem se snad už narodila. Jako malá jsem vyhrávala různé soutěže v kreslení, ale třeba i v jízdě zručnosti na kole. Ve škole jsem měla ráda olympiády skoro ze všech předmětů. 

A nyní? Trávím většinu času u internetu a před spaním koukám, kde je jaká soutěž. Pokud se mi líbí její podmínky i výhra, tak se zapojím. Což je tak 20x do měsíce.

Musím říct, že mám fakt štěstí a často vyhrávám. Inu, kdo nehraje, nevyhraje. Teď v říjnu (a to je teprve 20.) jsem dostala už 4 balíčky s výhrou. Ano, nejraději mám soutěže o různé kosmetické produkty, protože kosmetika je moje vášeň a líčení můj koníček. Ale zapojuji se i do soutěží o hezkou knihu či dovolenou snů – tu jsem zatím nevyhrála. Ale to mi nevadí, já se umím radovat i z maličkostí a ten moment, když vyhlásí vítěze a vy vidíte své jméno, usmívám se a ta malá holka ve mně skáče radostí až ke stropu. 

Největší radost mi v říjnu udělal suchý šampon Batiste, který každý chválí, oční krémové stíny Maybelline Color Tattoo a zajímavá řasenka od Rimmelu. 

A co vy, zkoušíte se někdy zapojit do nějaké soutěže a jak se vám daří? Co jste naposledy vyhrály a jaká byla vaše největší výhra v nějaké soutěži? 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account