120

Kvalita programů je v Go Kids Centrech prioritou
Go Kids centra jsou konceptem soukromého vzdělávacího centra, které nabízí pouze kvalitní a ověřené programy, semináře a přednášky pro rodiny s dětmi. Většina center v rámci svých služeb nabízí i Montessori školičku. S jednou z majitelek Go Kids! centra – Ivanou Procházkovou – jsme si popovídali o tom, jak její centrum funguje. Po republice je center zatím pět, přivítáme další partnery, kteří by se chtěli zapojit. 
 
Jak jsi přišla na nápad, zapojit se do sítě Go Kids center?
V době, kdy začala vznikat první GoKids!Centra jsem působila už nějaký čas jako lektorka znakování Baby Signs. Když se postupně rozšiřoval nabízený počet kurzů, udělala jsem si certifikační kurz také na Go Kids! English 0-3 roky, semináře emoční inteligence a kurzy se stále rozvíjely dál. Když přišla nabídka na založení vlastního GoKids Centra, volba byla jasná. Z celkového konceptu mi bylo velmi sympatické, že kurzy se pořádají už pro děti téměř od narození. Takových dobrých kurzů je málo, proto jsem byla ráda, že se mohu do všeho zapojit a šířit je mezi rodiče.
Co ti toto spojení přineslo?
Po pravdě, na samém začátku trochu stresu a napětí, ale to vcelku brzy pominulo. Myslím, že je to běžná součást začátku podnikání. Celkem brzy se vše otočilo a tato práce mne obohacuje nejen po profesní stránce, kdy mi neustálý vývoj kurzů GoKids nabízí možnost stále se zlepšovat, nabízet klientům více, nestagnovat na jednom místě. Ale také po stránce osobní, kdy jsem se díky kurzům seznámila se spoustou rodičů, z nichž nemálo se stalo i mými přáteli.
Co všechno v centru nabízíte a jaké programy jsou nejoblíbenější?
V centru v Brně nabízíme prakticky všecky nynější GoKids! programy. Oblíbenost kurzů se časem trošku obměnila. V začátcích to bylo určitě znakování, postupem času teď spíše angličtina. A od loňského roku se mi velice osvědčil zbrusu nový kurz Poznáváme svět, který bude do GoKids kurzů zařazen od září 2014.
Jaké máte plány na nový školní rok, nabídnete nějaké zajímavé novinky?
Mezi připravované novinky patří již zmíněný kurz Poznáváme svět, který bude vyučován jak v češtině, tak i v angličtině pro zájemce. Rozšíříme nabídku Montessori dílniček pro rodiče a děti a plánujeme nezávisle na ostatních centrech rozvinutí kurzu Emoční inteligence. Rodiče si o delší spolupráci sami říkají, tak se o to pokusíme. Také bychom rádi nabídli znovu ve větší míře kurzy Rozvíjím se včetně oblíbeného Hurá na nočník.
Máš nějakou radu pro toho, kdo uvažuje, že by si GK centrum také otevřel?
Jednoznačně – jděte do toho. Kurzy jsou opravdu kvalitně dělané, oblíbené nejen mezi dětmi, ale i rodiči. Podpora ze strany vedení je maximální a někdy možné složitější začátky brzy pominou. Jsem moc ráda za práci, kterou dělám nejen kvůli sobě a tomu, že mi to dovoluje stále zůstat tak trochu pánem svého času a trávit více času s rodinou, ale také mě vede dál spokojenost klientů GoKids! kurzů, kteří se k nám neustále vracejí.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account