107

Moje kamarádka Daniela, která pracuje u auditorské společnosti a je tedy pořád “vystreslá”, byla o jednom zimním víkendu ve Špindlu, kam odjela sama, vyčistit si hlavu od práce a naučit se lyžovat. Páč je totální nelyžařka, objednala si lyžařského trenéra. Přidělen jí byl úžasný, živočišný, charismatický tmavý muž, který si říkal Roberto.
“Živočichář” Robert, tedy Roberto, Danielu okamžitě balil a začal o sobě vyprávět úžasné pohádky a navíc prý vypadal, že tomu i sám věřil. Daniela ho nechala a rozhodla se prožít pohádkový víkend s živočišným samcem – pohádkářem.
Takže, Roberto je prý ital. Podle Daniely chlap, který má neskutečný seksepíííl a “prostě samec na druhou”. Na Danielinu otázku, jak to, že má ostravský přízvuk, když je ital, Roberto odpověděl, že je to kombinace italštiny, angličtiny, protože pracuje už několik let jako bankéř na Wall street, a taky češtiny, páč je často v Krkonoších. Ale protože je to tam, na tom “Volstrýýtu” prý stresové, jako my ostatní známe jen z televize, “bo” je v kanceláři od rána do večera, tak si vždycky v zimě bere neplacené volno a letí do Čech, kde ve Špindlu pracuje jako lyžařský trenér. To ho nesmírně baví, “bo” si vyčistí hlavu a mozek a pak zase může robit na tom “Volstrýýýtu”.
Daniela si zase krásně vyčistila mozek s ním, protože, jak mi pak říkala, ho za celý víkend vůbec nezapojila. S Robertem nemusela přemýšlet a  bavily jí ty pohádky, kterýma ji krmil. Tolik fantazie, napěchované v 1.90cm a 90 kilogramech, prý ještě neviděla.
“Ten chlap je prostě neskutečný, je bóóží – je multifunkční. Má prostě sexy tělo, neskutečnou fantazii, je čistotný a dokonale vyholený všude a je krásně vygumovaně jednoduchý a večer ve vířivce mi ukázal tetování, co má…na pravém rameni má Ježíše Krista a na levém ma Pannu Marii…a navíc krásně lyžuje a i to ostatní dělá krásně..:-)”…
“A ještě pracuje na Wall street, že” dodala jsem se smíchem.
“No, právě, a ještě je z Wall streetu a taky prý mluví “šestimi jazykama”, akorát si zrovna nemohl vzpomenout jakýma”…smála se Daniela.
“Člověče, ten víkend mi vyčistil hlavu, toho Roberta by nám firma měla dávat místo wellness poukazek. Kdybych dostala od firmy poukaz na jednu noc s tímhle bóóžím multifunkčním italem z Wall streetu, já bych se pro firmu rozkrájela…jsem plná energie a ještě ovládám teoreticky techniku lyžování” dodala Daniela.
Mám tedy tip pro osamělé ženy, které se chtějí uvolnit, chtějí vypnout mozek, chtějí se naučit lyžovat, chtějí potkat opravdového multifunkčního italského pohádkáře, vidět opravdu originélní tetování a zažít legraci a “i to ostatní” –  jeďte do Špindlu a ptejte se po Robertovi. Prý je fakt bóóží…Ale spěchejte…Roberto se bude muset  brzy vrátit makat na Wall street! 😉
KK
(P.S: A pak že jenom chlapi neuvažujou mozkem…Daniela je jasný důkaz toho, že když ženská potká na horách “živočišného samce” a ještě k tomu itala a ještě k tomu z Wall streetu, všecek rozum jde stranou:-).  Holt, i u ženských platí, že seksepíl a chemie je někdy víc než IQ a oduševnělost..:-) Ciao!)…
 (psáno i pro iDnes)
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account