105

Uživatelka RED.MIKY se svěřuje se svým prvním příběhem. A co máte vy mezi nesplněnými?
Vždy jsem ráda četla knihy a snila o tom, že se taky stanu spisovatelkou a lidé si tak budou krátit dlouhé chvíle s mou knihou. V době mého dětství však internet neexistoval a počítače měli jen majetnější. Proto jsem své ambice přesunula do pomyslného šuplíku s názvem “Nesplněné, ne však nereálné”.
O pár let později jsem viděla seriál Sex ve městě, a to mi připomnělo mé staré přání – psát NĚCO, co by se líbilo lidem. Bylo mi jasné, že na Carrie nemám, přece jen ona byla schopná si všímat naprostých maličkostí a uměla je vsadit do článků, které byly poutavé a lidi je hltali. Byť je to jen seriál a herci jedou podle scénáře, tak ta představa, že i mé články by si někdy někdo četl rád a čekal na nový, byla krásná.
Bohužel jsem si však nikdy netroufla něco v tomto směru podniknout, protože jsem nenabyla pocitu, že by mé články za to stály. Vždyť vlastně nepíšu o ničem extra zajímavém či zábavném. Jen o svých myšlenkách. Ale zase si říkám, že to někdo vnímá podobně jako já a jen hledá odvahu se do toho pustit.
A tak jsem se konečně odhodlala a pouštím do světa svůj první počin. Třeba je to pokus první a poslední, třeba taky ne. To ukáže jen čas. Důležité však je, že jsem to zkusila. Vždyť i o tom je život – zkusit si své přání a touhy alespoň splnit, ne jen o nich snít a přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdyby…
A co vy? Co VY máte uložené v onom pomyslném šupleti “Nesplněné, ne však nereálné”?

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account