” Den po dni se probouzím s úsměvem na rtech a s teplem v srdeční krajině. Můj život se podobá zázraku…”
Když jsem se začala dostatečně přijímat, mohl se objevit ten, kdo se právě ocitl na stejně kmitající vlně. Někdo, kdo byl právě tak spokojený a v tu chvíli připravený pustit do svého života lásku. Tu svou měl již pevně ukotvenou, a tak dal průchod té, co mu změnila život od samého základu. Proto jsme se mohli potkat, i když jsme se už pár měsíců znali jako terapeutka a klient. Kdo by tehdy řekl, že se naše role zcela zásadně promění? Kdo by řekl, že se naše role i místy obrátí a já se budu učit od toho, kdo ještě nedávno zápasil se životem jako takovým? Nádhera.
Zázrakem je každý den. Stále něco objevujeme, stále se učíme, bez ustání si předáváme nové poznatky. Náš život je tvoření. A díky moderním technologiím jde o denní proces, o nepřetržitou výměnu informací, vjemů, emocí i lásky ve své nejzákladnější podstatě. A když se setkáme osobně? Všechno naroste do nepopsatelných rozměrů a my se skutečně staneme jedním.
Přátelé, je to v rukou vás všech. Jde jen o to, abyste se zklidnili a zaměřili se na sebe. Zkuste si vzpomenout na to, co vás baví a naplňuje (nebo bavilo a naplňovalo kdysi dávno). Zde je klíč k tomu, abyste objevili smysl svého života a pak už jen nasedli na vlnu a nechali se unášet. Jednoho dne se váš obláček srazí s tím, kdo vám pluje vstříc a s nímž z vašich individuálních životů utvoříte jeden velký společný sen. Pochopíte, že vztah a láska není boj, ale klid, mír, stoupání a nekonečná vášeň pro všechno, o čem jste neměli možná ani tušení. A co je nejkrásnější? Zjištění, že je opravdu jen a jen přítomnost. Pro nic jiného nezbývá místo. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account