Byl konec roku 2016, kdy jsem psala tento krátný článek. Období rekapitulace, stavení nových snů a ideálů, otvírání lahví šampaňského, které mají spláchnout staré křivdy, smutky a připomenou veselé chvíle. Ano, vzpomínky jsou to, co nám zůstane a nikdo nám je nevezme. To je to pravé bohatství, které máme a do kterého se vyplatí investovat. A připomínají nám i to i veškeré aplikace a jejich shrnutí nej fotografii za rok 2016, jako je tato moje na instagramu.
Poslední sobota roku 2016, 9:00 hodin ráno a píšu si seznam předsevzetí. Nikdy jsem to nedělala, ale něco mě dnes ráno nakoplo, že je ten pravý čas! Dala jsem si omezení – 5 bodů, 5 cílů, 5 motivačních položek pro následující rok.
Začátek je snadný:
1. DOSTUDOVAT MAGISTERSKÝ TITUL. Další tři body jsou také snadné a hned mi vytanuly na mysli:
2. DOSTAT SE DO FORMY – fitness tělo čeká. Multisport karta je zaplacena a ježíšek nadělil sportovní nezbytnosti. Botasky se blýskají novou a už se jim sami tkaničky zavazují nedočkavostí.
3. ZALOŽIT SI BLOK – ať si uvědomíš, jak úžasný máš život. Sice je plný paradoxů a úsměvných historek, ale je tvůj a je fajn. A jistě pobaví i jiné. Nejsem moc deníkový typ, ale vše se může změnit. Miluji psaní, jak tvůrčí tak profesní. A věřím, že to nebude jen obdobím svařeného vína před Vánocemi a vzpomínáním v kruhu rodinném a s přáteli nad uplynulým rokem. Není to ta trochu alkoholu, co náš život dělá jiskřivým. Jsou to lidi okolo nás a úsměv, který rozdáváme, co přináší štěstí nejen nám, ale i okolí. 
4. CESTUJ – pořád a všude. Nedávej si hranice, posunuj si limita. A objev už konečně Ameriku!
Ano, je to můj sen, je to můj cíl! Toužím se podívat za oceán už celou věčnost a stále jsem si tento cíl nesplnila. Rok 2017 bude přelomový! Amerika na mě čeká, já to vím a už se nemůžu dočkat.
Poslední bod je trochu nostalgický a nejvíce obecný. Ale také nejdůležiější. Bod číslo 5 říká: BUĎ ŠŤASTNÁ! Není to jen cíl, je to i „state of mind“, je to motivace, která doufám, že mě bude držet po celý rok a pomůže s úsměvem zvládnout ti na první pohled šedivé a pochmurné dny. A je to také můj drive pro splnění všech snů a úkolů, které mě v následujícím roce čekají.
 
Závěrem bych ráda popřála Vám všem krásný rok 2017, ať se splní Vaše sny a přání

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account