73

Je pátek 4. 9. 2015 – noc. Zdálo se mi několik snů, střídaly se u mě pocity zimy a tepla. Byla jsem unavená, protože jsem se vrátila po 4 dnech z nepřetržité práce. Ráno 5. 9. 2015 po odchodu manžela do práce jsem ještě usnula. Zdálo se mi, že opět odjíždím do zahraničí a na nádraží mi sebral jeden muž všechna zavazadla. Běžela jsem za ním, ale nohy jsem měla tak velmi těžké. Snažila jsem se křičet, volat o pomoc, ale jako bych ze sebe nevydala ani řádku. Naštěstí jsem se z tohoto nepříjemného snu probudila. Ach, jak jsem si oddechla. Asi to některá z vás, milé ženy, znáte.
Tak takové bylo moje ráno v den setkání s našimi kolegyněmi (dnes už kamarádkami) ze slovenských ŽENY s. r. o. a mými novými spolupracovnicemi a kamarádkami. Necítila jsem se dobře a bylo mi po tomto snu zle. Vlezla jsem si do vany a litovala toho, že doma zrovna nemám žádný uklidňující olejíček do koupele. Přesto jsem chvíli relaxovala. Pak rychle dát vlasy do “latě” a jedeme na nákupy. Postupně ze mně spadla únava a já se moc a moc těšila na naše setkání.
Bylo asi 10, když volala Dáša, že vyjíždí a budou po 12. hod v Rychnově. Přijely kvůli dopravním zácpám o trochu později, ale naše setkání bylo krásné. Znáte ten pocit, že máte najednou dojem, že se s člověkem, ačkoliv se vidíte poprvé v životě, znáte již dlouho? Tak takový pocit jsem měla já po přivítání s úžasnými ženami ze Slovenska. Přesunuly jsme se do restaurace hotelu HAVEL v Rychnově nad Kněžnou. A co myslíte bylo dál? Povídání, povídání, povídání, smích, focení a sdílení zkušeností, rad a postřehů k naší spolupráci se ŽENY s. r. o. a chystanou Pracovnou v Rychnově. 
Za nedlouho naše řady doplnily moje “kočky”. Také jsme se všechny dohromady ještě neznaly, ale po pár momentech jsem věděla, že z nás bude skvělý tým. Že každá z nás přispěje svými znalostmi a prací ke zdárnému otevření naší pracovny. Pozorovala jsem svoje kamarádky, jak si vypráví, jak ze sebe sypou nápady a bylo mi úžasně.
 Děkuji vám všem, které jste s námi včera byly. Moje obavy, že na to budu sama se rychle rozplynuly a já se moc těším, jak budeme spolu tvořit a pracovat.
Mám vás ráda.*heart**heart*:-)*wine**enzo**enzo**enzo*
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account