96

S projektem Ženy sro jsem se seznámila ješte před tím, než byl oficiálně spuštěn díky mé kamarádce Jitce (ano, ta Jitka, která se stará o sekci Povídej :-)). Testovala jsem ještě tzv. neostrou verzi stránek. Byla to super zkušenost!
Na začátku byla velká zvědavost, nadšení a rozhodně touha stát se do budoucna součástí tohoto spolku energických a zdravě sebevědomých žen.
Vše kolem mě prostě dostalo. Prakticky nebylo a není dne, abych neklikla na stránky Žen a nedozvěděla se něco užitečného, nepřečetla si nějaký báječný blog. Např. dnes zkouším dle sekce Uvař Cuketovo-kuskusové placičky ;-).
Z mých předešlých blogů se dozvíte, že jsem maminka dvojčátek, která se rozhodně nenudí a volný čas je pro ni opravdu vzácnost. Holkám je již 14 měsíců, chodíme, běháme, lezeme, kde se dá. Je to opravdu MAZEC! I přesto jsem se bez váhání rozhodla svůj volný čas věnovat právě Ženám sro a s jejich nemalou podporou se stát Ambasadorkou.
A tak momentálně listuji katalogem, obdivuji ženy, které se v něm prezentují a hlavně lanařím své kamarádky, rodinu a známé k nákupu báječných produktů z katalogu Žen sro. Zároveň doufám a věřím, že si tento jedinečný projekt najde své místo na trhu a hlavně v srdcích mnoha českých žen.
V mém srdci má místo jasné. U mě prostě nadšení stále stoupá 😉
A co Vy? Které produkty se Vám líbí? Také se chcete stát ambasadorkou? 🙂
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account