Přidejte se také! MAMINY RUN na několika místech zároveň!
Na konci května 2014 odstartovala nikdy nekončící štafeta maminek MAMINY RUN a každou sudou sobotu v měsíci rozhýbala rodiny napříč celou Českou republikou. A běžíme dál! Dobré jméno štafety šíří především jeho patronky a díky nim se opět štafetový kolík podívá i do jiných míst a zapojí nové rodiny, které chtějí svůj volný čas trávit v pohybu a vést tak své děti ke zdravému životnímu stylu. 
Pokud se v kalendáři na letošní rok doposud neobjevilo vaše město či obec, stále to můžete změnit. Stále máme pár vlných políček. V roce 2015 běžíme opět s čtrnáctidenním rozestupem, ale na několika místech zároveň! Jte činorodá, ráda organizujete zábavu pro své okolí a máte hodně známých mezi maminkami, jste ideální patronka k zorganizování MAMINY RUN. Jestli znáte deset kolegyň z práce nebo maminek z mateřské školky, dejte se do kupy a stravte sobotní dopoledne na čerstvém vzduchu s vašimi rodinami. Maminky poběží nebo ujdou minimálně pět kilometrů v závodním tričku MAMINY RUN.
Patronka dává běhu osobitý ráz, protože ho může pojmout i jako celodenní projekt a připravit si doprovodné akce pro děti i tatínky a sama se odprezentovat. Štafetový kolík MAMINY RUN je symbolem radosti z pohybu a sounáležitosti aktivních maminek, které se stávají vzorem svým dětem a mají pozitivní vliv na své okolí. Projekt MAMINY RUN je součástí projektu Maminy Cup – festivalu sportu a zdravého životního stylu maminek.
Přidejte se na facebook stránky projektu, aby vám neunikla jediná novinka: https://www.facebook.com/maminyrun?fref=ts
Nebo navštivte stránky: www.maminyrun.cz
Hlásit se můžete přes fb stránky nebo na email: pavlahartmanova01.gmail.com a my vám zašleme bližší informace.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account