Veronika vás zve na Letní Bazar Bar, který se bude konat již brzy! Koukněte na VIDEO pozvánku! 🙂

KDY: Sobota 27. června 2015 od 13:00 do 18:00
KDE: ERA SVĚT, Jungmannovo náměstí 767
CO: Bazar oblečení, obuvi, doplňků, šperků a mnohého dalšího

LÉTO je tady a s ním po osmé BAZAR BAR, podruhé v Era světě, poprvé však
v letním vydání! Čeká na vás jako vždy prodej oblečení, šperků, doplňků, obuvi, kosmetiky, tašek a mnohého dalšího.

Mezi nákupy se můžete usadit v kavárně Era světa, kde na vás bude čekat speciální menu pro Bazar Bar! V rámci doprovodného programu se můžete nechat nalíčit
od profesionálů, využít kadeřnických služeb, projet se centrem Prahy na krásných kolech nebo třeba posílit své zdraví díky vitamínovým koktejlům!

Bazar Bar je akcí, která má za cíl nabídnout lidem příjemné prostředí, kam mohou poslední červnovou sobotu vyrazit, a za velmi nízké ceny obnovit svůj šatník o nové, nenošené či nošené kousky oblečení, doplňky, obuv, šperky a mnohé další.
Snažíme se umožnit návštěvníkům několikrát do roka obnovit svůj šatník za ceny,
které nezabolí.

Čím jsme ale odlišní? Chceme, aby si lidé nakoupili a zároveň se dobře bavili. Možnost nakupovat s kávou v ruce, zakousnout u toho něco dobrého, odskočit si do chill out zóny nebo si užít program, který akci doprovází. To nabízí Bazar Bar!

Myslíme ale také na ty, kteří se chtějí různých módních kousků zbavit. Nabízíme přívětivé podmínky, za kterých se lze účastnit i jako prodejce. Prodávat mohou ale i ti, kteří mají zájem nabídnout výrobky vlastní tvorby.

A zlaté pravidlo Bazar Baru – čím více budou návštěvníci nakupovat, tím větší šanci mají na získání hodnotných cen z připravované TOMBOLY od naších partnerů.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account