80

Netrpělivě čekám na doručení první oficiální biografie o Kate Middleton. Ale proč by měl člověk platit za to, aby se dověděl, že čekala deset let, než si ji princ William konečně vzal?
Po královské svatbě, Diamantovém jubileu a s blížícím se narození prvního dítěte Kate a Williama vzrostl sentiment vůči královské rodině. V centru tohoto dění je žena, která si podmanila srdce národa a která, po boku svého manžela, Prince Williama, ohlašuje nové zítřky vládnoucí rodiny Spojeného království. Vždyť kvůli plánované změně pravidel o přístupu k britské koruně bude jejich první dítě, bez ohledu na pohlaví, následníkem trůnu. Tato biografie zkoumá život ženy, která udělala tolik pro to, aby oživila veřejný obraz královské rodiny, zahrunuje její první roky, rodinu, čas na St Andrews University, setkání s Princem Williamem, počátky jejich vztahu a jeho úskalí, svatební a její novou oficiální roli, styl a samozřejmě těhotenství. Kromě toho, že je to ideální kniha pro milovníky této pozoruhodné mladé ženy, Kate: A Biography představuje klíčové momenty v historii královského rodu.

Autorka této biografie, Marcia Moody, je editorka v OK! Magazine, koordinovala vydání o královské svatbě, kterého se prodalo téměř milion kopií. Poslední dva roky se zabývala psaním o královské rodině a doprovázela Williama a Kate na jejich první oficiální návštěvě Kanady a Kalifornie (2011).
Zdroj a foto: Nakladatelství Michael O’Mara Books

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account