Určitě máte za sebou nějaké vztahy. Silné, krátké, vážné, dlouhé, zbytečné, náhodné, skutečné, úžasné, likvidační, realizační. Třeba zrovna hledáte. A ono se nedaří. A říkáte si proč? Je to jednoduché. Asi právě proto, že hledáte, tak nenacházíte…
Láska, to je taková úžasná věc.
Když jsem si připomněla na své životní vztahy, když jsem byla zamilovaná, vždycky se to stalo úplně samo…a bylo to úžasné. Nikdy nikdo nikam nic netlačil, nedoporučoval, neseznamoval…prostě to šlo samo…
Jsem sama! Hledám! Chci! Takhle to nefunguje.
Slyšela jsem za poslední dobu tolik. Muži v našem věku jsou buďto zadaní, nebo nepoužitelní. Ano, ano přitakala jsem. A ortel byl na světě. Víte holky, co to dá práce tohle pak všechno VYČISTIT? Neházejme si klacky pod nohy, ok?*wine*
Ano, muži jsou. Jsou zadaní, jsou rozvedení, jsou zklamaní, jsou samostatní, jsou …. myslíte si že ještě jsou nějací otevření muži rozhodnutí být rytířem pro ženu? Haló, muži….. ANO já věřím!
Prý si zvykneme dělat všechno sami. Nám ale nic jiného nezbývá… Haló muži, my ale tohle prioritně nechceme. Milujeme když se o nás muži starají. Musíme se ale naučit komunikovat jasně a hledat si takového muže, který je PRO NÁS VHODNÝ. A to není ten, který je ženatý, nemá čas, nechce, nebo se žene jen za prvním sexem.
Jsme emancipované? Ano.
Když jsme singl, nic jiného nám nezbývá, než se o sebe postarat. Makáme na svých životech, na naší práci, našem bytě, a někdy jsou tu i děti, takže makám i na nich. Zvládneme sami vše od čištění odpadu, sešroubování regálu i sexu. Ostatně ani na jednom nic špatného nevidím. hihihi 😉
Nevím, kolik je nutné v životě udělat chyb. Já jsem jich udělala miliardy. Ale jedno vím jistě. Každá ta chyba stála za to. Zkusím to tady stručně shrnout, jak se vyhnout tomu blbýmu.
Když máte doma dvě kočky, nehledejte lásku u muže, který má na kočky alergii.  Nebude to fungovat, pokud nepominete fakt, že vaše kočky jsou ve vaší posteli jako doma a vy si s ním do té postele prostě společně lehnout nemůžete. On s váma prostě nemůže spát ve vaší posteli. A to není ok.
Nezamilovávejte se do obrázku. Třeba na seznamce. Vizualizace lásky vede mnohdy k tomu, že si vystavíme modlu ze snů a přání, což skoro nikdy neodpovídá realitě. Touha, která nás k příchozímu partnerovi láká když jsme zoufalé, je silnější než rozum. Z touhy a chtíče mít aspoň něco může vzniknout cokoli, ale většinou ne doopravdická láska. Když jdeme do vztahu s tím, že nám něco na partnerovi vadí , ale i tak přimhouříme oko, řeknu vám to na rovinu, je to průser. Vidina aspoň trochu sexu ničemu nepomůže, pokud hledáte a chcete opravdovou lásku.
Přehnaná péče o partnera ho většinou vždy zadusí. Naučíte ho čistit si pořádně zuby, neházet prádlo na hromadu, nesedat si v džínách na postel, rozdělit se s vámi o čokoládu a čerstvé maliny od jeho maminky, která mu v jeho 50ti letech navíc říká: „ty moje miminko“. Když bude nevrlý navíc mu ještě namasírujete nohy, ale on nepřestane, bude nevrlý stále.  Budete u kamarádky bulet že vám nikdy nenosí tašku od autobusu, nechce vás fotit když  ho požádáte, navíc se tváří otráveně a že vás sám od sebe skoro nikdy jen tak neobejmul? Stejně zažijete nakonec to, že to, na čem jste pracovala několik dlouhých let zvládla vaše nástupkyně předělat za 5 minut. Možná i vteřin. Nesnažte se porozumnět proč je ona lepší než vy. Ona to s ním prostě umí. A každý muž se s jinou ženou chová JINAK.
Hlídejte si opatrně při sexu své tělo. Proč? Protože i když mu řeknete že neberete ANTIKONCEPCI, přes to, že první sex natahujete jak kvalitní americkou žvejkačku ve snaze vztah upevnit, on třeba nerozumí tomu co mu říkáte a zakončení milování v rámci vzrušení NEZVLÁDNE. To co jste oddalovala a třeba i v krásném sexu prožívala ukončí on  – nekontrolovaným výstřikem. Prakticky se zeptejte: (pokud nechcete používat kondom) „umíš si muži dávat pozor?“ Ušetříte si nejbolestivější ponížení z věty z jeho strany nepovedeném aktu, která zní: “já jsem prostě idiot” a “existujou na to přeci prášky”. Zaplatí vám Postinor a vy budete pár měsíců poníženě zpracovávat svoje hormony i jeho. Stálo to za to? V tom, že už to nikdy neuděláte bez kondomu ano. A on? Příště to s jinou buďto udělá zas a nebo v lepším případě dozraje a neudělá to už nikdy. Vyučila jste ho svou bolestí, když jste nepochopila, jak to mohl udělat. Někteří muži jsou prostě takoví. A za to vám to nestojí.
Kamarád s bonusem. Přistoupila jste na hru, že vám nebude vadit že nejste JAKO ŽE LÁSKA – jako že VZTAH, že se nemilujete, ale budete spolu mít jen sex. I když jste to nikdy moc neuměla, sex máte ráda. Přijede krásný kamarád je fajn a JE čisťoučký. Máte 4 orgasmy a hezky jste si popovídali. Do půl dne vaše tělo zachvátila panika. Nemůžete dýchat, svět ztratil smysl, máte strach, nevíte co máte dělat, jak se jmenujete a dokola si opakujete odpuštění. Vy to ještě nevíte, ale stáhla jste si jeho genetickou rodovou linii žen a stáhla jste si s ní všechny smutky žen z této linie. Sranda? Ani náhodou. Každým sexuálním spojením si do sebe stáhneme vše z partnera. A to nejen fyzicky. Na fyzické úrovni se to projevit může. Ne nadarmo mi pár mých kamarádek potvrdilo, že se po sexu s někým cítily opravdu hodně špatně.
My víme jak má vypadat. A jestli nevíte, tak honem žádejte, vizualizujte, přitahujte, buďte opravdická a nespokojte se s málem. Neberte nic, co není to pravé.
Pan Božský. Chcete ho zaujmout. ALE NEPŘETVAŘUJETE SE. Přemýšlíte, vyhlížíte, ALE JSTE SAMA SEBOU. Už má přijít. Víte přesně že bude vědět kam má sáhnout, jak vás má pohladit, jak se má tvářit u jídla, jak ví kam ráda chodíte, stejný styl, stejná hudba, stejný zavařování. Ten pocit že víte je tak silný, že vám ho nebesa zhmotní. Přitahujme mé milé, žádejme. Přijde. Zítra.
MAXIMÁLNĚ POZÍTŘÍ 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account