63

Joico, ještě nedávno pro mě nic neříkající lahvičky šampónů a kondicionérů. Přišlo první testování a mě dorazil vzoreček hnědé lahvičky s olejíčkem. Krásně voněl a tak jsem neváhala a hned aplikovala do svých vlasů, které jsou nejen zničené barvením, ale i neustálým narovnáváním tj. žehličkou na vlasy.

Byla jsem nadšená, protože tento malý zázrak nejen,že vlasy nezamastil, prostě byly zářivé a hlavně ta vůně. Olej K-Pak Color Therapy Restorative Styling Oil mě nadchnul a tak jsem si řekla, že až jej vypotřebuji, rozhodně nejdu do drogerky pro oleje co známe z reklam (s těmi zkušenost mám), ale klikám na www.joico.cz  , protože tento zázrak snižuje poškození o 65% již po prvním použití a já už to mám OVĚŘENO.

Dalším produktem z rodiny JOICO, který Ženy sro mohly zkusit byla sada šampónu a kondicionéru , tentokráte v modrých lahvičkách (Moisture Recovery Shampoo, Moisture Recovery Conditioner). Balíček dorazil ještě v malé dárkové taštičce, zkrátka luxusní zásilka 😉 .

Zkouška na sebe nedala dlouho čekat. Opět příjemná vůně. Po umytí  jsou vlasy krásně jemné a vláčné. Navíc tento pár i hydratuje, vyživuje a posiluje. Cena je je trošku vyšší, není to produkt, který koupíte v každém marketu. Nicméně díky tomuto testování mám výborné zkušenosti  a  JOICO je mým novým kámošem, kterému patří místo v koupelně.

Jaké produkty používáte? Vybíráte si kvalitu nebo dáváte přednost ceně?

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account