130

JIRKOVINY – informační blog pro rodiče a přátele “dětí bez hranic”.
 

  • Kdo jsou “děti bez hranic”?  Děti s diagnózou ADHD.
  • Základní myšlenkou tohoto blogu je předávat to dobré dál. Pokud tedy máte dobré i špatné zkušenosti s čímkoli ohledně “DĚTÍ BEZ HRANIC”….napište a můžete se podělit s dalšími o svůj zážitek!!! S dětmi s ADHD totiž zažijete spoustu zážitků a nikdy se nenudíte: obchod, školka, škola, lékař, zubař, nemocnice, záchranka, sport, tábor, dovolená…….všechno je svým způsobem velké dobrodružství.
  • Poruchy pozornosti (attention deficit disorder nebo-li ADD) a poruchy pozornosti provázené hyperaktivitou (attention deficit/hyperactivity disorder nebo-li ADHD) nelze považovat za nemoc, kterou je možno “vyléčit”. Dítě se syndromem ADD/ADHD, podobně jako dítě s poruchami učení, z této poruchy nevyroste, i když se jednotlivé projevy jeho chování mění.
  • Největší roli v tom, čeho tyto děti dosáhnou, nakolik budou v životě úspěšné a jak budou samy sebe vnímat, sehráváme my – dospělí, kteří významným způsobem vstupujeme do jejich života. Jedině my je můžeme vést k tomu, aby si co nejlépe uspořádaly život, dokázaly se vyrovnat s frustrací a své slabé stránky uměly vyvážit svým nadáním. A my jim můžeme pomoci poznat, v čem tkví jejich síla, a pomoci jim vybudovat zdravé sebepojetí. Pojďte s námi jim pomoci 🙂

 
JAK TO CÍTÍTE VY?
MÁTE DOMA DÍTĚ S DIAGNÓZOU ADD nebo ADHD?
A JAKÝ MÁTE POCIT, KDYŽ KOUKÁTE NA “NEPOSEDU” A JEHO RODIČE?
 
 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account